Департамент житлово-комунального господарства

Інформаційні повідомлення

2 березня 2021, 15:03

Інформаційне повідомлення!

Відповідно статті 28 Бюджетного кодексу України головні розпорядники бюджетних коштів здійснюють публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм, у тому числі досягнення цілей державної політики у відповідній сфері діяльності, формування та/або реалізацію якої забезпечує головний розпорядник бюджетних коштів.

28 cічня 2021, 11:01

Програма Фонду енергоефективності «Енергодім» дає ОСББ та кожному співвласнику можливість відчути переваги комплексної енергомодернізації багатоквартирного будинку. В першу чергу, мова йдеться про зменшення рахунків за комунальні послуги (комплексна енергомодернізація допомагає знизити енергоспоживання до 50% (а в деяких випадках — і більше);

За орієнтовними розрахунками, пакет «Легкий» може надати в середньому 20% економії за опалення. За пакетом «Комплексний» економія на опаленні може досягнути 60%.

28 cічня 2021, 11:01

"Енергодім" - це програма енергомодернізації багатоповерхових будинків, за якою ви можете повернути до 70% витрат на зовнішнє оновлення дому і модернізацію внутрішніх систем. Учасниками програми можуть стати лише об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). 

Щоб модернізувати будинок ОСББ спочатку має вивчити умови програми “Енергодім” та умови Грантового договору і погодитися з ним: https://bit.ly/39Hjd3B

Детальніше про програму тут: https://energodim.org/.