Прес-центр24 серпня 2017, 12:08

Приховані потенціали задля розбудови громад

Заступник Виконавчого директора Асоціації Альберт Зінченко разом з радником ЛВПУ «Центр розвитку місцевого самоврядування» Дмитром Дрожжиним 21 серпня провели в Кремінському районі семінар-тренінг з питань підвищення спроможності громад щодо залучення додаткових ресурсів для розвитку відповідних територій та основ проектного менеджменту. 

У заході взяли участь голова Кремінської райради Володимир Прокопенко, начальник управління з питань нормативно-правової роботи та децентралізації Луганської облдержадміністрації Вадим Лазніков, сільські та селищні голови Кремінського району, керівники підрозділів та працівники Кремінської райради та райдержадміністрації.
На семінарі були розглянуті питання проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку, аналіз помилок, що виникають на перших етапах підготовки проектів, а також питання створення стратегії та важливості стратегічного планування в ОТГ, виявлення недооціненого та прихованого потенціалу району.

Також, в ході семінару-тренінгу особливу увагу було приділено питанням зміцнення власного потенціалу громад через підготовку та реалізацію проектів, спрямованих на виконання завдань Державної стратегії регіонального розвитку.

Джерело: Асоціація органів місцевого самоврядування Луганської області