Новини (Рубрика)

29 cічня 2019, 17:09

Усім містам обласного значення і об’єднаним територіальним громадам Луганщини розподілили додаткову дотацію на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я. Обласна державна адміністрація не залишила жодну територію без державної фінансової підтримки, але, нажаль, така ситуація спостерігається не у всіх областях України.

28 грудня 2018, 13:52

27 грудня Уряд схвалив проект постанови Кабінету Міністрів «Про внесення зміни до переліку послуг, що становлять загальний економічний інтерес», якою до переліку послуг, що становлять загальний економічний інтерес, включено комунальні послуги. Таким чином зі сфери дії Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» виключено комунальні підприємства, які забезпечують надання споживачам комунальних послуг.
 

24 грудня 2018, 15:54

Раціональне та здорове харчування школярів – це запорука створення здоров’язберігаючого осередку у навчальному закладі, зниження негативних ефектів і наслідків функціонування системи освіти. Основу сучасних підходів до здорового та повноцінного харчування становить впровадження нових схем харчування школярів, використання сучасного високоякісного обладнання, та капітальний ремонт приміщення їдальні, що дозволяє при мінімальних витратах забезпечити якісне та здорове харчування школярів на рівні вимог новітнього освітнього простору.

7 грудня 2018, 00:46

День місцевого самоврядування для Луганщини надзвичайне свято!

Незважаючи на втрату частини території, близькості військових подій, постійний перетин блок-постів, наявність пункту пропуску у Станиці Луганській та величезний потік людей ВПО, відтік кваліфікованих кадрів, молоді та бізнесу, логістичний тупік, День місцевого самоврядування, його святкування надзвичайно важливе для Луганської області!

6 грудня 2018, 10:18

Близько 120 представників Центру первинної медико-санітарної допомоги Сєвєродонецька взяли участь у тренінговому навчанні в рамках реформи первинного рівня медицини. Навчання стало можливим внаслідок проектного співробітництва Сєвєродонецької міської ради з проектом «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Протягом 19 - 24 листопада менеджери, лікарі і сестринський персонал центру вивчали нові принципи клієнт-орієнтованої медицини.

3 грудня 2018, 10:45

26-27 листопада у Києві працював П’ятий Національний прес-клуб реформ «Децентралізація: результати, виклики і перспективи». На захід з’їхалися представники ЗМІ з усієї України, а організували його у рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує АМУ за підтримки USAID. До медіа-заходу долучились журналісти із Луганської області - представники НТРК "Ірта", ОКУ "Вісник Луганщини" та виконавчий директор Луганського регіонального відділення Асоціації міст України Наталія Бойко.

 

 

26 листопада 2018, 15:14

Однією з найбільших проблем не тільки Чмирівської об’єднаної громади, а й в цілому Луганської області є погана якість доріг. Багато років не проводився ремонт дорожнього покриття, відсутнє транспортне сполучення між селами громади, не облаштовані тротуари та пішохідні зони для безпечного пересування пішоходів. 

Враховуючи це, за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад на суму 2302,00 тис. грн. та коштів місцевого бюджету (197,000 тис. грн.) у Чмирівській ОТГ по-хазяйському придбали універсальний колісний агрегат з широким спектром застосування – автогрейдер та передали на баланс КП «Обрій» Чмирівської сільської ради, яке повністю забезпечує його утримання.

16 листопада 2018, 22:35

З впровадженням реформи децентралізації в Україні та зі створенням Біловодської ОТГ змінилось і відношення до сфери культури, яка починає сприйматися як ключовий фактор соціально-духовного зростання території, забезпечення ціннісного фундаменту держави.

З метою забезпечення доступу до культурного надбання мешканців громади за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад Біловодською селищною об’єднаною територіальною громадою реалізовано I чергу проекту «Капітальний ремонт будівлі краєзнавчого музею». Загальна вартість проекту склала 1336,928 тис. грн.

16 листопада 2018, 20:19

Голова АМУ, Київський міський голова Віталій Кличко запропонував Президенту України та Прем’єр-міністру України чіткий план дій для вирішення проблеми теплопостачання, яку відчувають багато міст. Практично всі ЗМІ поширюють інформацію про зрив опалювального сезону. Найгостріше ця проблема постала у містах Сміла, Кривий Ріг, Шепетівка, Херсон та Кам'янське.

16 листопада 2018, 20:12

Близько 1,5 млн. грн. витрачено на реконструкцію будівлі загальноосвітньої школи I ступеня адміністративного центру Троїцької ОТГ, а саме: укріплення кроквяних ніг, улаштування слухових вікон, утеплення покрівлі мінераловатними плитами, улаштування покрівлі з профільного листа з полімерним покриттям, улаштування карнизів. Також утеплені фасади мінераловатними плитами, поштукатурені декоративною акриловою штукатуркою (короїд), та вкриті акриловою фарбою. Утеплений цоколь з оздобленням, влаштована блочно-модульна пелетна котельня 50кВт.

За результатами роботи 55 дітей громади мають можливість навчатися у відремонтованій та утепленій будівлі навчального закладу, а селищна рада громади має економію енергоносіїв та вивільнені бюджетні кошти на утримання будівлі, які направлятимуться на модернізацію, формування інших об’єктів інфраструктури громади та благоустрій населених пунктів.