Прес-центр10 серпня 2017, 14:08

Мінрегіон продовжив перегляд важливого містобудівного ДБНу з метою широкого публічного обговорення

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України продовжило перегляд та громадське обговорення нового проекту ДБН щодо планування та забудови територій у зв’язку з його доопрацюванням спільно з експертами та громадськістю.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе на своїй офіційній сторінці у Facebook.

«Для ефективної дії нового ДБН та за пропозицією громадськості ми прийняли рішення продовжити період його опрацювання. На сайті Мінрегіону вже опублікована порівняльна таблиця зі змінами у новий проект ДБН, з нею може ознайомитися кожен бажаючий та долучитися до цієї роботи», — сказав він.

За словами Парцхаладзе, строк надання пропозицій до нового проекту ДБН та їх громадське обговорення складатиме 3 місяці. Їх можна надсилати на електронну адресу  admin@dipromisto.gov.ua.

«Найважливіше, щоб нові будівельні норми були ефективними та сучасними, і я впевнений, спільно з експертами і за активної участі громадськості ми цього досягнемо. Всі зміни будемо розглядати постатейно та публічно обговорювати разом з експертами та громадськістю протягом 3-х місяців. На серпень вже запланована низка круглих столів, які будемо проводити на постійній основі та участь у яких можуть взяти усі бажаючі. Обов’язково їх завчасно анонсуємо на сайті Міністерства та на моїй сторінці у Facebook», — підсумував заступник Міністра.

Друга редакція проекту ДБН щодо планування та забудови територій і порівняльна таблиця змін доступна за посиланням: http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/building/tech-reg/normu....

Прес-служба Мінрегіону