Архів новин

31 января 2023

Більше 400 переселенців отримали гуманітарну допомогу у Рівному за тиждень, що минув. Там також приймають лікар, юрист, психолог

Протягом тижня в координаційному центрі допомоги ВПО Луганської області в місті Рівне переселенцям видали понад 400 продуктових наборів.

Також на базі Рівненського гуманітарного центру, яким опікується Кремінська міська військова адміністрація, щодня працюють фахівці різних напрямків.

Тут переселенці можуть отримати психологічну допомогу, роз’яснення із соціальних та адміністративних питань, проконсультуватися у лікаря та поспілкуватися з юристом благодійного фонду «Право на захист».

Як подати заяву-розрахунок через вебпортал електронних послуг ПФУ

Із 1 січня страхові виплати у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві здійснює Пенсійний фонд України.

Для отримання фінансування по лікарняних роботодавцю, як і раніше, необхідно подати заяву-розрахунок, що містить інформацію про нараховані застрахованим особам кошти.
Форма заяви-розрахунку залишилась незмінною.

Важлива зміна для роботодавців: подавати заяви-розрахунки необхідно до Пенсійного фонду України через особистий кабінет страхувальника на вебпорталі електронних послуг.

До лікарів з Лисичанська можна звернутися онлайн

КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги N 2" з Лисичанська продовжує надавати первинну медичну допомогу.

Пацієнти Ценру, зокрема, внутрішньо переміщені особи можуть отримати безкоштовну медичну онлайн консультацію лікарів закладу.

Фахівці безкоштовно консультують дорослих і дітей та призначають їм відповідне лікування.