Конкурси на перевезення пасажирів автомобільним транспортом

Визначено переможців конкурсу з регулярного перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах

18 вересня 2020 року відбувся конкурс з перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області, за результатами якого конкурсним комітетом було визначено переможців конкурсу та запропоновано Управлінню промисловості, транспорту та зв’язку облдержадміністрації, що є організатором автомобільних перевезень на території області, укласти з ними договори на перевезення пасажирів.

Перелік переможців затверджено відповідним наказом Управління промисловості, транспорту та зв’язку облдержадміністрації від 07.10.2020 № 42-О «Про визначення переможців конкурсу з регулярного перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути), який відбувся 18.09.2020».

Із протоколом засідання конкурсного комітету з організації та проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом у Луганській області від 18.09.2020 № 150 можна ознайомитися за посиланням.

 

Визначено перевізників-претендентів, яких недопущено до участі у конкурсі 18.09.2020

Наказ Управління промисловості, транспорту та зв’язку облдержадміністрації від 15.09.2020 № 38-О «Про недопущення перевізників-претендентів до участі у конкурсі з регулярного перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути), який відбудеться 18.09.2020»

 

Скасовано рішення конкурсного комітету за об’єктом конкурсу з перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області

Порядок проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081.

Відповідно до Порядку організатор перевезень опрацьовує матеріали проведеного конкурсу та у разі відсутності зауважень до порядку його проведення приймає рішення щодо переможців конкурсу окремо за кожним об’єктом. При цьому за наявності підстав вважати рішення конкурсного комітету про результати конкурсу такими, що прийняті з порушенням законодавства, приймається обґрунтоване рішення про скасування такого рішення конкурсного комітету або скасування свого рішення як за окремими об’єктами конкурсу, так і в цілому всього конкурсу.

4 серпня 2020 року до організатора надійшла додаткова інформація щодо проведеного 15 липня 2020 року конкурсу, яка дала підстави вважати рішення конкурсного комітету щодо визначення переможця конкурсу за одним з об’єктів конкурсу таким, що прийнято з порушенням законодавства. На підставі отриманої інформації організатором прийнято рішення про скасування рішення конкурсного комітету за об’єктом конкурсу. З текстом вказаного наказу можна ознайомитися за посиланням.

 

 

Визначено переможців конкурсу з регулярного перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах

15 липня 2020 року відбувся конкурс з перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області, за результатами якого конкурсним комітетом було визначено переможців конкурсу та запропоновано Управлінню промисловості, транспорту та зв’язку облдержадміністрації, що є організатором автомобільних перевезень на території області, укласти з ними договори на перевезення пасажирів.

Перелік переможців затверджено відповідним наказом Управління промисловості, транспорту та зв’язку облдержадміністрації від 31.07.2020 № 29-О «Про визначення переможців конкурсу з регулярного перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути), який відбувся 15.07.2020».

Із протоколом засідання конкурсного комітету з організації та проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом у Луганській області від 15.07.2020 № 149 можна ознайомитися за посиланням.