Прес-центр2 квітня 2024, 09:04

7 терміналів Starlink для забезпечення діяльності гумхабів виділено з регіонального матеріального резерву

«Внаслідок масованої ракетної атаки російської федерації та пошкоджень енергетичної інфраструктури України введені графіки аварійних відключень електропостачання на Харківщині, Дніпропетровщині та в інших регіонах, де працюють гуманітарні хаби релокованих громад Луганської області. Наразі усі вони укомплектовані автономними джерелами живлення, проте для сталої роботи хаби необхідно забезпечити стабільним зв’язком», - звернувся до членів регіональної комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки і надзвичайних ситуацій перший заступник голови Луганської облдержадміністрації Олексій Смирнов.

Тож, заслухавши аргументи голів громад, які мають проблеми із доступом до мережі Інтернет, комісія вирішила виділити з регіонального матеріального резерву термінали Starlink для потреб Лисичанської, Рубіжанської, Попаснянської, Коломийчиської, Нижньодуванської місцевих військових адміністрацій.

Всього громади отримають 7 маршрутизаторів, з яких одну – для потреб Лисичанської МВА, яка наразі залучена до будівництва фортифікаційних споруд у Донецькій області.