Прес-центр20 травня 2024, 13:05

Чотири роки без легендарного Сергія Губанова

У цей день чотири роки тому Луганщина втратила одного з кращих своїх синів, полковника поліції, Героя України Сергія Губанова. Його яскраве та сповнене пригод життя було обірвано вибухом під час патрулювання поблизу Трьохізбенки.

На той час це був крайній рубіж оборони від рашистів, який систематично обстежували поліцейські. Не дивлячись на свій високий офіцерський чин, Сергій разом з підлеглими виконував бойові задачі нарівні, а інколи і попереду.

Побратими згадують, що він не лише особисто брав участь у контрдиверсійних заходах – він завжди йшов першим в групі. Для Губанова першочерговим було звільнення територій – він не бачив себе в кабінеті і постійно працював разом зі своїми бійцями.

З початку російської збройної агресії проти України Сергій Леонідович боронив суверенітет і цілісність нашої держави в лавах поліцейських підрозділів. Брав участь у звільненні Сєвєродонецька, Лисичанська та Рубіжного від незаконних збройних формувань. Під його керівництвом БПСПОП «Луганськ-1» успішно виконував завдання щодо патрулювання території, прилеглої до лінії розмежування, антидиверсійної діяльності. Вимогливим, але мудрим і справедливим керівництвом, бездоганною службою Сергій Губанов заслужив щиру повагу підлеглих та побратимів. Його заслуги перед Батьківщиною неодноразово відзначалися Міністерством внутрішніх справ та Національною поліцією України.

Пам’ять про Сергія жива у назві штурмового полку «Луганськ» ОШБ НПУ «Лють».