Прес-центр12 жовтня 2018, 09:10

На Кремінщині реалізуються два комплексних проекти у сфері надання медичних послуг

Для надання якісних медичних послуг населенню Кремінського району як на первинному, так і на вторинному рівні розпочата активна фаза реалізації двох комплексних проектів: «Покращення медичного обслуговування Кремінської районної територіальної громади шляхом відновлення та розбудови інфраструктури з надання якісних і доступних медичних послуг» та «Покращення умов надання первинної медичної допомоги мешканцям Кремінського району».

Їх реалізацію планується провести протягом 2018-2019 років. Наразі вже відібрано підрядні організації для виконання робіт та укладено відповідні договори.

На поточний рік на це передбачено 19121,89 тис. гривень, у тому числі 17209,7 тис. гривень – кошти Державного фонду регіонального розвитку, 1912,19 тис. гривень – співфінансування з місцевого бюджету.

В рамках даних проектів планується зробити капітальний ремонт будівлі поліклініки, Кремінської міської та Новоастраханської сільської лікарської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, провести будівництво огорожі медичного центру (вул. Побєди, 1-а в м. Кремінна).