Прес-центр17 грудня 2019, 12:12

Перше командне місце і кубок Київської області - у сєвєродончан

14-15 грудня 2019 року збірна Луганської області взяла участь у Відкритому Кубку Київської області з кікбоксингу ISKA серед студентської, учнівської молоді (юнаки, юніори) та дорослих.

Змагання відбулися у м. Обухів і зібрали 158 спортсменів з 16 місцевих клубів Києва і області, а також команди Школи гун-фу «Дракон і Тигр» Міського клубу східних бойових та оздоровчих систем з Сєвєродонецька.

Представництво Федерації кікбоксингу України «ISKA» в Луганській області направило для участі в цих змаганнях своїх найсильніших спортсменів, що входять в основний склад Національної збірної України.

Загальний підсумок виступу луганської команди: 24 золотих, 13 срібних і 5 бронзових медалей і величезний кубок за перше командне місце змагань.

Найбільшу кількість – чотири перших місця змагань – привіз Святослав Буцик.

По три перших місця у Іллі Косаренко, Руслана Севостьянова, Ростислава Середи, Данила Солєй і Софії Цилік.

Володарями одного першого місця стали Ярослав Березовський, Тимофій Галюта, Владислав Кондратюк, Максим Крохмаль та Артем Почтарьов.

Три других місця – у Артура Покровського.

Нашими найближчими змаганнями в 2019-2020 навчальному році будуть: «Турнір Сили і Добра» у грудні, відповідні чемпіонати Луганській області у Сєвєродонецьку, чемпіонати України з кікбоксингу ISKA і WPKA у березні та квітні, а також Чемпіонат Світу з кікбоксингу ISKA в Орландо (США ) – у червні 2020 року.