Прес-центр8 жовтня 2018, 17:10

Якісна підготовка до опалювального сезону - показник ефективності влади

На Луганщині тривають останні приготування об’єктів ЖКГ та соціальної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років. На цей час котельне господарство Луганщини готове до опалювального сезону на 97 %. Робота ведеться у Лисичанському та Рубіжному (в останньому триває процес децентралізації системи опалення).

Акти і паспорти готовності по житловому фонду оформлені на 100 %. Серед 501 об’єкту соціального призначення на завершальній стадії підготовка трьох об’єктів - у Рубіжному та Лисичанську, інші готові на 100 %. Об’єкти водопровідно-каналізаційного призначення також готові на 100%.

Щодо розрахунків підприємств водопостачання та водовідведення за енергоресурси - цей показник дорівнює 71 %. Загальний борг складається з порядку 360 мільйонів гривень. Втім, вже стабілізована ситуація з міським водоканалом у Лисичанську – підприємство не має приросту заборгованості. Інші підприємства цієї сфери вийшли на 100 % сплати. Боржником залишається КП «Попаснянський районний водоканал», який постачає воду на тимчасово окуповану територію. Його розрахунок складає 69,3 %. Поточний рівень сплати населення за питну воду – 72 %.

Зобов’язання підприємств теплопостачання перед НАК «Нафтогаз України» - приблизно 0,5 млрд гривень. Поточні розрахунки на 1 вересня становлять 80 %. У свою чергу, за електроенергію ці підприємства розрахувались на 196 %.

Наразі НАК «Нафтогаз України» надіслав підприємствам теплопостачання проекти договорів на постачання природного газу строком до 18 жовтня 2018 року. На цей час підприємствами проводяться робота з укладення договорів.