Прес-центр31 грудня 2023, 12:12

Привітання з Новим роком від очільника Луганщини Артема Лисогора

Шановні луганчани!

За обрій іде рік нашої запеклої боротьби та наполегливої роботи на Перемогу.

Разом з цим, 2023-й був роком нашої згуртованості, сміливості та наснаги.

Ми дійсно стали єдиною луганською родиною, у якій сильні підтримують слабких та піклуються одне про одного.      

Сьогодні, коли військові витримують десятки атак на добу, але не віддають ворогу ані метра землі Луганщини, ми створюємо для них міцний тил.      

Відновлюємо підприємства, медичні заклади, зберігаємо освіту. Забезпечуємо житлом та роботою наших людей.   

Разом з тим, це рік – підтримки Україні усім цивілізованим світом. Десятки міжнародних партнерів, які готові інвестувати в Луганщину. Сотні домовленостей. Вони підтримують нас, адже розуміють: у війні перемагає не зброя, а люди. Тому рано чи пізно Перемога буде за нами!

Попереду в нас ще один рік, - коли ми віримо. У власні сили. У наших Захисників, які віддають життя за майбутнє країни. У медиків, які піклуються про наших людей. Волонтерів, які не бояться та ризикують життям, аби допомогти. Силовиків, які знайдуть і покарають кожного окупанта.

Віримо, що скоро повернемося до рідних домівок. Що Новий рік принесе свободу та мир. Ми відбудуємо кожний знищений росіянами будинок. Наші діти знову підуть до нових, сучасних шкіл та садочків, де навчатимуться без сирен та гулу снарядів.

Відновимо лікарні, підприємства, засіємо зерном родючі луганські поля. Заново відтворимо наші знищені обстрілами ліси. Відкриємо нові парки та фонтани.

Нехай Новий Рік принесе кожному з нас силу, стійкість, наснагу та стане, нарешті, Переможним.

З Новим – 2024 роком!    

Начальник Луганської обласної

військової адміністрації

Артем ЛИСОГОР