Під час зустрічі розглядались питання практичного використання потенціалу відновлюваних джерел енергії на території Луганської області.
Компанія Sigsolar GmbH має чималий досвід у цій сфері і готова поділитись своїми практиками з регіоном. Гості запропонували створення на Луганщині підприємства із складання сонячних модулів та будівництво сонячної електростанції – споруди, що перетворює сонячну радіацію в електричну енергію.
В ході бесіди обговорювались загальні питання співробітництва місцевих органів влади та німецького бізнесу. Більше всього потенційних інвесторів цікавили умови ведення бізнесу, гарантії іноземних інвестицій та закупівель електроенергії за «зеленим» тарифом ДП «Енергоринок», питання погодження розміщення на території області об'єктів електроенергетики, отримання ліцензії на проведення робіт тощо.
Конкретну угоду ще не підписано, але виходячи з отриманої під час бесіди інформації, німецькі партнери зацікавились впровадженням проекту на території регіону, налаштовані оперативно підготувати бізнес-план та документи для отримання ліцензії на виконання робіт тощо.
Українсько-німецька співпраця є взаємовигідною. Німецькі інновації та досвід є привабливими у Європі. Розвиток спільного українсько-німецького бізнесу дасть Луганщині нові робочі місця, адже обов’язковість української складової в проектах по «зеленому» тарифу передбачається Постановою НКРЕ від 22.01.2009 № 32 «Про затвердження Порядку встановлення, перегляду та припинення дії "зеленого" тарифу для суб'єктів господарської діяльності». Такий порядок стимулювання виробництва електроенергії з альтернативних джерел застосовується для кожного суб'єкта господарювання. Це дасть можливість завантажити регіональні потужності підприємств машинобудування, покращити їх фінансове становище, отже й підвищить рівень добробуту працівників.