Прес-центр15 грудня 2016, 14:12

Нарада з питань узгодження дій підприємств енергетики та структурних підрозділів ЛОДА в разі знеструмлення контрольованої частини області.

З огляду на те, що область знаходиться на енергетичному острові, джерело генерації електроенергії - Луганська ТЕС, необхідно визначити можливості регіону по відновленню енергопостачання в разі аварійної ситуації на теплоелектростанції або пошкодження магістральних ліній електропередач. Особливо актуальним це питання стає в опалювальний період.
За дорученням голови обласної державної адміністрації Юрія Гарбуза під головуванням першого заступника голови Романа Власенко відбулася нарада з питань узгодження дій підприємств енергетики та структурних підрозділів ЛОДА в разі знеструмлення контрольованої частини області.
За результатами обговорення низки найважливіших для жителів області питань, прийняті наступні рішення:
Північній ЄС ДП «НЕК« Укренерго »спільно з ТОВ« ЛЕО »розрахувати резервні потужності генерації (блок-станції) та постачання електричної енергії без урахування Луганській ТЕС;
ТОВ «ЛЕО» спільно з ЛФ ДП «РЕМ» надати розрахунки сумарного погодинного споживання електричної енергії в межах балансової належності в цілому і в розрізі споживачів за категоріями і територіального поділу області.
Відзначимо, що незважаючи на труднощі, робота з забезпечення сталої роботи енергетичної галузі продовжується. В цьому контексті облдержадміністрація має намір звернутися до НАК «Нафтогаз України» з питання укладення договору на поставку природного газу для власних потреб.

«Після узагальнення отриманої інформації ми будемо доводити її до керівників міст і районів області з метою вжиття відповідних заходів на території, що знаходиться в їх підпорядкуванні» - підкреслив Директор Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження ЛОДА Сергій Шелест.