Прес-центр12 березня 2023, 10:03

Протягом тижня більше 900 внутрішньо переміщених луганчан отримали допомогу у гуманітарних штабах при Гірській громаді

У Київському хабі їм видавали продуктові та гігієнічні набори від «БФ «Восток SOS», продукти харчування від Луганської обласної державної адміністрації та сімейні гігієнічні набори від Міжнародної організації з міграції.

Разом з тим надавалися правова допомога від адвокатів БФ «Право на Захист» та консультаційні послуги від спеціаліста Луганської обласної служби зайнятості.

На Полтавщині внутрішньо переміщені особи забезпечувалися одягом, взуттям, дитячими памперсами, продуктовими та гігієнічними наборами.

У Богданівці фахівці Луганської обласної служби зайнятості надавали інформаційні та консультаційні послуги, пов’язані з працевлаштуванням, наші земляки також отримували відповіді на загальні, соціальні, юридичні та невідкладні для внутрішньо переміщених осіб питання.

Водночас у Корсунь-Шевченківському відвідувачам видавали продуктові та гігієнічні набори для дітей до 3-х років та осіб 65+ від БФ «Восток SOS» та продукти харчування від Луганської обласної державної адміністрації.

А у Хмельницькому хабі за потреби надавалася допомога від психологів «Ла Страда – Україна», продовжилася видача продуктів харчування та дитячих підгузків.