Гаряча лінія облдержадміністрації
063-306-48-50
066-833-68-31
056-720-70-94
Оперативний черговий облдежадміністрації
095-910-19-20
Гаряча лінія з гуманітарних питань
0800-332-475
Триває розробка нової дворічної Регіональної цільової програми соціального захисту населення Луганської області на 2020-2022 роки «Турбота», якою опікується Департамент соціального захисту населення Луганської обласної державної адміністрації.
Діяльність ведеться Робочою групи з розробки регіональних соціальних програм в рамках співпраці з Програмою розвитку ООН із відновлення та розбудови миру, що діє при Департаменті з 11 травня 2020 року.
З 11 червня розпочалися публічні виїзди спеціальної Робочої групи щодо аналізу потреб та можливостей об'єктів соціальної сфери, які заплановано провести до 10 липня та, за результатами, підготувати відповідний Аналітичний звіт щодо цього комплексного дослідження «Аналіз потреб та можливостей закладів соціальної сфери Луганської області в напрямі посилення співпраці влади, громадськості та міжнародних організацій, зокрема Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) в напрямку соціальної єдності».
Робота включатиме 54 деталізовані звіти Робочої групи по кожному закладу окремо та рекомендації щодо покращення, що буде враховано в новій регіональній програмі «Турбота».
Попередньо вже обговорювалося, що багато досліджень стану соціальних послуг зроблено, у тому числі індекс соціальної згуртованості SCORE, але існує необхідність в загальних рекомендаціях щодо можливостей закладів соціальної сфери Луганської області в напрямі посилення співпраці влади, громадськості та міжнародних організацій, зокрема Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP), в напрямі соціальної єдності, та розроблена відповідна методологія організації цієї роботи Робочої групи, що передбачає:
• обстеження 54 соціальних закладів відповідно до робочого плану (74 відвідування, кожен заклад окремо відповідно до спеціального графіку виїзних засідань Робочих груп та локальних діалогів й обстежень об’єктів соціальної сфери на предмет аналізу їх потреб та можливостей);
• проведення 879 інтерв’ю (за 5 типами анкетування відповідно до типології об’єктів) в рамках цього дослідження таких 54 установ, які будуть проводитися під час виїздів експертів спеціально сформованої для виїздів Робочої групи дослідження.
Слід зазначити, що 8 червня відбувся інструктаж експертів Робочої групи. Наприкінці проведеної роботи відбудеться широка презентація напрацювань.