Прес-центр20 грудня 2021, 17:12

Сергій Гайдай передав подарунки від Святого Миколая вихованцям прийомних родин

Також Сергій Гайдай відвідав з привітаннями та подарунками центр соціально-психологічної реабілітації дітей та дитячі будинки сімейного типу у Лисичанську.

У Центрі очільник області переглянув виступи малечі та у вдячність за позитивні емоції подарував їм смаколики. Він оцінив умови проживання дітлахів у прийомних родинах, а також обговорив з очільником Лисичанської ВЦА Олександром Заїкою створення сучасного харчоблоку за стандартами HACCP.

Не оминув увагою Сергій Гайдай і дитячий будинок сімейного типу Людмили та Василя Ковриженків, які утворили справжню династію з чотирьох родин, де виховуються 52 дитини. Там він подарував вихованцям дитячого будинку солодощі, а також зручні крісла-мішки, які одразу ж стали об’єктом ігор малечі.

Крім того, заступник голови ОДА Катерина Безгинська відвідала дитячий будинок сімейного типу Юлії та Віктора Білецьких, які є опікунами восьми дітей. Варто зазначити, що Юлія є донькою Людмили та Василя Ковриженків. Вітаючи дітей зі святами, заступниця очільника облдержадміністрації подарувала їм смаколики та крісла-мішки.

Завершальною точкою маршруту стала династія Вероніки та Рената Закірових, вихованці якої також отримали до Дня Святого Миколая крісла-мішки та солодощі.

Слід зазначити, що в області під опікою виховуються 1030 дітей, в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу – 342 дитини. Протягом 2021 року усиновлено 36 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

На Луганщині створено та функціонує 28 дитячих будинків сімейного типу та 75 прийомних сімей. В поточному році було створено 4 дитячі будинки сімейного типу, 6 прийомних сімей. У 2021 році до ДБСТ та ПС влаштовано 50 дітей, що на 46 % більше ніж минулому році (35 дітей).