Прес-центр2 квітня 2024, 10:04

#ти_як: Луганським студентам нагадали про небезпеку синтетичних наркотиків

Зокрема, наголосили на важливості впровадження закладами охорони здоров'я сучасних технологій первинної профілактики та попередження розповсюдженню залежностей від психоактивних речовин, особливо серед молоді.

Слухачам – здобувачам вищої освіти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля з факультетів здоров'я людини, гуманітарних та соціальних наук, освітніх програм «Психологія», «Практична психологія», «Фармація», «Терапія та реабілітація», «Фізична терапія, ерготерапія», «Соціальна робота»,  «Соціальне забезпечення» – були надані рекомендації щодо убезпечення від вживання таких речовин.

Генеральний директора КНП «Центр психічного здоров'я» професор Микола Овчаренко акцентував на важливості отримання юнаками та дівчатами необхідного обсягу знань, які стосуються психологічних, медичних, юридичних і соціальних аспектів вживання наркотичних речовин і одурманюючих засобів, адже, коли людина попереджена, то вона озброєна.

Тренінг-семінар відбувся за  ініціативи уповноваженої з питань впровадження в регіоні програми ментального здоров’я «Ти як?» сумісно з Департаментом охорони здоров’я й управлінням молоді та спорту облдержадміністрації.