Прес-центр2 жовтня 2018, 09:10

У 2019 році студенти коледжів та учні закладів профосвіти складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з двох предметів

Учням закладів професійної освіти та студентам вишів, які у 2019 році отримуватимуть атестат про повну загальну середню освіту, потрібно буде проходити державну підсумкову атестацію в формі ЗНО з двох предметів.

Першим буде тестування з української мови і літератури, а другим – математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття).

У наступному році ЗНО відбуватиметься з 20 травня по 12 липня. Кожен зареєстрований учасник зможе скласти тест щонайбільше з чотирьох навчальних предметів з переліку: українська мова і література; історія України; математика; біологія; географія; фізика; хімія; англійська мова; іспанська мова; німецька мова; французька мова.

Випускникам шкіл результати ЗНО з трьох предметів зараховуватимуться як оцінка за ДПА. Вони мають обов’язково скласти: українську мову і літературу; математику або історію України (на вибір учасника); один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французька мова).

Результат тесту з іноземної мови зараховуватиметься як ДПА за виконання випускниками шкіл завдань: академічного рівня, якщо вони вивчали цю мову на рівні стандарту або академічному рівні; академічного та профільного рівнів, якщо вивчали мову на профільному рівні.

За матеріалами Міністерства освіти і науки України