Прес-центр17 жовтня 2018, 11:10

У Біловодській лікарні відкрито оновлене відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Проведення ремонтних робіт та оснащення відділення найсучаснішим медичним обладнанням забезпечено за кошти районного бюджету та державної субвенції.

Загалом з районного бюджету використано 5,7 млн гривень.

Зокрема, на капітальний ремонт виділено 1,5 млн гривень, а також 4,2 млн гривень спрямовано на переобладнання відділення з використанням сучасних технологій, придбання медичного обладнання і меблів для операційного блоку відділення хірургічного стаціонару та операційної отоларинголога. Відповідні рішення прийняті на сесії районної ради.

Хірургічне відділення розраховане на 30 ліжок, опер блок складається з 2-х операційних, які оснащені сучасним медичним обладнанням. У відділенні працюють висококваліфіковані фахівці, які надають медичну допомогу тяжко хворим пацієнтам всіх профілів.

З відкриттям відділення ця лікарня разом з іншими центральними районними лікарнями, які входять до складу Північного госпітального округу (Біловодський, Старобільський, Білокуракинскьий, Марківський, Міловський, Новопсковський, Сватівський та Троїцький райони) найближчим часом буде конкурувати за можливість стати лікарнею інтенсивного лікування I рівня.