Прес-центр12 травня 2020, 10:05

У Луганській області загальні втрати озимих та ярових культур мінімальні

Відбулася чергова селекторна нарада в форматі відеоконференції під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького з питань агропромислового розвитку.

Під час заходу представниками областей надано інформацію щодо поточного стану посівів сільськогосподарських культур та вологозабезпечення ґрунту з урахуванням погодно-кліматичних умов, які склалися у березні-травні 2020 року.

За словами директора Департаменту агропромислового розвитку Луганської облдержадміністрації Сергія Хлякіна, у Луганській області загальні втрати озимих та ярових культур мінімальні та складають близько 1 % посівного клину.

Доведено інформацію щодо можливого алгоритму отримання коштів з резервного фонду бюджету у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного чи природного характеру, яка завдала шкоди посівам, або призвела до їх загибелі.

Під час відеоконференції були також розглянуті питання стану реалізації у 2020 році державної політики, спрямованої на здійснення фінансової підтримки розвитку галузей аграрного сектору.