![](/sites/all/themes/tiun/img/loga_logo.png)
Гаряча лінія облдержадміністрації
063-306-48-50
066-833-68-31
056-720-70-94
Оперативний черговий облдежадміністрації
095-910-19-20
Гаряча лінія з гуманітарних питань
0800-332-475
У минулому році з обласного бюджету виділено 849,738 тис. гривень на реконструкцію Веселівського ФАП під фельдшерський пункт з житловим помешканням.
Це дало змогу фельдшеру мешкати біля робочого місця, що забезпечило невідкладну медичну допомогу 372 мешканцям сіл Веселе та Липове.
Також виконаний капітальний ремонт поліклініки Марківського РТМО з застосуванням енергозберігаючих технологій, що покращило умови перебування хворих (2762 особи) та медичних працівників.
На дані заходи з обласного бюджету спрямовано 1939,698 тис. гривень.
Крім цього, у 2017 році проведені ремонти в загальних освітніх закладах Марківського району.
Так, було реконструйована будівля Веселівської ЗОШ І-ІІ ступенів у навчально-виховний комплекс. На базі школи створений дошкільний навчальний заклад. Проект не тільки забезпечив комфортні умови 47 учням, але й 20 дітям, у тому числі дев’яти з іншого села, які відвідують дитячий садочок. З обласного бюджету виділено 911,87 тис. гривень.
Зроблена термомодернізація будівлі Марківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 1. Наразі у школі покращується матеріально-технічної база. Кошти спрямовані з обласного бюджету у розмірі 1692,439 тис. гривень.
Також здійснений капремонт Комунального дошкільного навчального закладу (яслі-садок) «Надія» в с. Курячівка за кошти Державного фонду регіонального розвитку у сумі 1219,007 тис. гривень.
На даний час проект в стадії завершення, матеріально-технічна база відповідає санітарним та технічним нормам. Дитячий садочок відвідує 45 дітей, в тому числі 32 дитини з трьох найближчих сіл.