Прес-центр3 грудня 2021, 15:12

У трьох громадах Луганщини створюють спеціалізовані служби підтримки постраждалих від насильства

Заступниця голови облдержадміністрації Катерина Безгинська провела нараду в режимі відеоконференції щодо використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Участь у заході взяли представники керівництва Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації, Міловської селищної ради та Сватівської міської ради, які отримали кошти вказаної субвенції.

Ця субвенція у поточному році виділена областям вперше складає 274 млн гривень.

За результатом розподілу субвенцію отримали три громади на суму понад 5 млн гривень.

Так, Лисичанська міська військово-цивільна адміністрація отримала субвенцію у сумі 2,3 млн гривень на реконструкцію приміщення для облаштування денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі (із кризовою кімнатою).

Сватівська міська рада – 2,4 млн гривень для створення денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Міловська селищна рада – 259 тис. гривень для облаштування спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Керівники громад прозвітували про проведену роботу, зокрема, про укладені договори та перебіг реконструкції приміщень.

Катерина Безгинська наголосила на необхідності використання субвенції до кінця поточного року.