Прес-центр3 грудня 2021, 13:12

В області проходять перевірки дотримання карантинних вимог

Фахівцями ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області, співробітниками поліції та органів місцевого самоврядування продовжуються моніторингові перевірки об’єктів, щодо дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог в умовах карантину.

Загалом сьогодні по області здійснено 180 моніторингових перевірок об’єктів, щодо дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог в умовах карантину, зокрема перевірено закладів громадського харчування - 22, об’єктів торгівлі продовольчими товарами - 62, об’єктів торгівлі непродовольчими товарами – 65, агропродовольчих ринків – 6, перукарень – 13, аптек- 6, ДНЗ- 3, ЗОШ - 4, інших - 2.

За результатами моніторингових перевірок порушення протиепідемічних вимог в умовах карантину  виявлено в 1 ДНЗ,  на 3 об’єктах торгівлі продовольчими товарами, 2 об’єктах торгівлі непродовольчими товарами та 2 перукарнях.

За порушення ст. 42 Кодексу України про адміністративні правопорушення – порушення санітарних норм Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області складено 3  протоколи.

Зокрема, у Сєвєродонецьку також проводився моніторинг суб’єктів господарювання за участі представників міського осередку Держпродспоживслужби, Нацполіції та відділу торгівлі та з захисту прав споживачів Сєвєродонецької ВЦА.