Прес-центр14 лютого 2020, 14:02

Важкоатлети області привезли низку нагород зі всеукраїнських змагань та встановили національні рекорди

В Івано-Франківській області відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років.

До змагань долучились важкоатлети Луганщини, які не тільки вибороли низку нагород різного ґатунку, а й встановили рекорди України та виконали нормативи для присвоєння спортивних звань.

Так, серед дівчат у ваговій категорії 45 кг Анастасія Чмірьова (Петропавлівка) посіла І місце з сумою двоборства 126 кг (58+68). Спортсменка виконала норматив майстра спорту України та встановила рекорди України до 15 років в ривку, поштовху і в сумі двоборства, рекорди України до 23 років в ривку та в сумі, рекорди України серед жінок в ривку.

У ваговій категорії 49 кг Тетяна Буднікова (Кремінна) стала чемпіонкою змагань з сумою двоборства 141 кг (59+82).

Ольга Івженко (Попасна) у ваговій категорії 55 кг також стала чемпіонкою з сумою двоборства 175 кг (80+95). Важкоатлетка виконала норматив майстра спорту міжнародного класу.

У цій же ваговій категорії наша Катерина Буянова (Кремінна) стала другою з сумою 170 кг (75+95).

Дарья Шишанова з Біловодська (в/к 64 кг) виборола бронзу з сума 173 кг (77+96).

У ваговій категорії 76 кг Юлія Наумчук (Кремінна) стала чемпіонкою із сумою 166 кг (78+88). У цій же категорії ще одна представниця області Анастасія Банченко (Кремінна) посіла ІІ місце (сума двоборства 150 кг (65+85).

Ганна Калашник із Кремінної (в/к 81 кг) стала третьою із сумою 137 кг (60+77).

Друге місце у ваговій категорії 87 кг здобула Тетяна Андріященко (Сватове) з сумою 170 кг (77+93).

За результатами всеукраїнської першості команда дівчат Луганської області посіла перше місце.

Серед чоловіків у ваговій категорії 55 кг Ілля Замлинський (Петропавлівка) став чемпіоном із сумою 206 кг (94+112). Важкоатлет також виконав норматив майстра спорту України, встановив рекорди України до 15 років в ривку, поштовху і в сумі двоборства.

У цій же ваговій категорії Микита Абакін (Петропавлівка) посів ІІІ місце з сумою 199 кг (89+110) та виконав норматив майстра спорту України.

У ваговій категорії 67 кг Марк Лєванзов (Кремінна) став третім (сума двоборства 243 кг – 104+139) та встановив рекорд України до 17 років в поштовху.

Вагова категорія 96 кг – наш Кирило Корнієнко (Кремінна) посів ІІІ місце з сумою двоборства 259 кг (118+141).

У загальнокомандному заліку команда чоловіків Луганщини увійшла до п’ятірки найсильніших.

Тренують наших спортсменів: Віталій Гребельний, Констянтин Селіванов, Марія Селіванова, Андрій Івженко, Валентин Михайлов, Володимир Клименчуков, Володимир Самардак, Олександр Бурячек, Андрій Бугайов, Єлисей Щербо, Євген Андріященко.