Прес-центр23 липня 2018, 16:07

Восени відбудеться Перший форум регіонів України та Республіки Білорусь

Перший форум регіонів України та Республіки Білорусь відбудеться у місті Гомель (Республіка Білорусь) 24-25 жовтня 2018 року. Захід проводиться під патронатом Кабінету Міністрів України та Ради міністрів Республіки Білорусь.

Метою форуму є представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.

У рамках Форуму заплановано проведення виставки економічного потенціалу регіонів двох країн. Кожна з національних експозицій розміщуватиметься на площі у 600 кв. м. Українська експозиція формуватиметься за регіональним принципом та за участі всіх регіонів країни.

Кожному українському регіону надається можливість презентувати економічний та інвестиційний потенціал і продукцію підприємств регіону, зацікавлених у виході на ринок Білорусі або посиленні на ньому своєї присутності.

Керівники підприємств, продукція яких експонуватиметься на виставці, матимуть можливість взяти участь в Українсько-Білоруському економічному форумі.

Умови участі в заході та реєстрація за посиланням: https://www.ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/pershii-forum-regi....

За додатковою інформацією можна звертатися до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України, контактна особа – Геннадій Болдир, тел. 044-461-98-07, bgn-ier@ucci.org.ua.