Прес-центр29 жовтня 2018, 16:10

За матеріалами СБУ засуджено бойовика терористичної організації «ЛНР»

За матеріалами Служби безпеки України Лисичанський міський суд засудив бойовика терористичної організації «ЛНР» до дев’яти років позбавлення волі заочно.

Співробітники СБУ встановили, що мешканець міста Привілля Луганської області у травні 2014 року приєднався до незаконних збройних формувань. Спочатку зловмисник проходив «службу» на блокпостах бойовиків, де зі зброєю в руках контролював переміщення транспорту й пасажирів. Після визволення міста від російсько-терористичних сил він утік до тимчасово окупованого Луганська, де вступив до терористичного бандформування «Лєший». Наприкінці 2014 року українські військові блокували спробу зловмисника, який перебував у складі диверсійної групи, прорватися на мирну українську територію в районі траси Бахмутка.

Під час санкціонованих обшуків за місцем проживання бойовика у Привіллі правоохоронці вилучили військові засоби ураження, які він планував використати для вчинення диверсій.

Суд визнав учасника угруповання винним у вчиненні злочинів передбачених ч. 1 ст. 258-3 та ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді дев’яти років позбавлення волі.

Початок терміну виконання покарання обчислюватиметься з дня його затримання та приведення судового вироку до виконання.

Засудженого оголошено у розшук.

Вирок набув законної сили.

 

За інформацією СБУ