Вакансії в обласних закладах культури

Луганська обласна філармонія оголошує результати конкурсу на заміщення вакантних посад

Відповідно до частини другої статті 21 Закону України «Про культуру» (формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури здійснюється на конкурсній основі) та Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 № 497, Луганська обласна філармонія оголошує результати конкурсу на заміщення вакантних посад, який відбувся 09 вересня 2019 року.
Впродовж конкурсу, який оцінювала конкурсна комісія філармонії, розглядався талант, досвід та професіоналізм учасників. Участь у відборі взяли 2 кандидата. За його результатами успішно пройшли 2 фахівця, а саме:
1. Голубєв Вадим Вадимович - артист академічного симфонічного оркестру першої категорії, (регулятор групи труб).
2. Бондаренко Ілля Андрійович - артист академічного симфонічного оркестру першої категорії, (2-а труба).
Керівництво Луганської обласної філармонії вітає переможців!

(дата публікації 09.09.2019)

 

Луганська обласна філармонія оголошує результати конкурсу на заміщення вакантних посад

 Відповідно до частини другої статті 21 Закону України «Про культуру» (формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури здійснюється на конкурсній основі) та Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 № 497, Луганська обласна філармонія оголошує результати конкурсу на заміщення вакантної посади, який відбувся 30 серпня 2019 року.

Впродовж конкурсу, який оцінювала конкурсна комісія філармонії, розглядався талант, досвід та професіоналізм учасників. Участь у відборі взяли 2 кандидата. За його результатами успішно пройшов 1 фахівець, а саме:

Тутевич Євгеній Євгенович – диригент.

Керівництво Луганської обласної філармонії вітає всіх переможців! Іншим учасникам дякуємо за участь та бажаємо творчих успіхів у майбутньому!

(дата публікації 30.08.2019)

 

Луганська обласна філармонія оголошує результати конкурсу на заміщення вакантних посад

 Відповідно до частини другої статті 21 Закону України «Про культуру» (формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури здійснюється на конкурсній основі) та Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 № 497, Луганська обласна філармонія оголошує результати конкурсу на заміщення вакантних посад, який відбувся 21 серпня 2019 року о 9.00 в музичній школі №1.

Впродовж конкурсу, який оцінювала конкурсна комісія філармонії, розглядався талант, досвід та професіоналізм учасників. Участь у відборі взяли 16 кандидатів. За його результатами успішно пройшли 7 фахівців, а саме:

Переясловець Дмитро Нордович

Артист академічного симфонічного оркестру, 2-ий кларнет.

Яременко Леонід Михайлович

Артист академічного симфонічного оркестру, концертмейстер групи труб.

Бородій Владислав Олександрович

Артист академічного симфонічного оркестру, регулятор групи кларнетів.

Распопов Олексій Олександрович

Артист академічного симфонічного оркестру,3-ій фагот.

Попова Карина Сергіївна

Артист-вокаліст ансамблю пісні і танцю «Радани».

Носуля Сергій Сергійович

Артист ансамблю пісні і танцю «Радани», гітара.

Ханенко Ілля Ігорович

Керівник художній ансамблю пісні і танцю «Радани».

 

Керівництво Луганської обласної філармонії вітає всіх переможців! Іншим учасникам дякуємо за участь та бажаємо творчих успіхів у майбутньому!

(дата публікації 21.08.2019)

 

Луганська обласна філармонія

 (м. Сєвєродонецьк, вул. Шевченка, буд.3), відповідно до частини другої статті 21 Закону України «Про культуру» (формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури здійснюється на конкурсній основі) та Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 № 497, оголошує конкурс на заміщення вакантних посад, а саме:

Артист  академічного  симфонічного  оркестру  першої категорії, (регулятор групи труб)  – 1 одиниця.
Артист  академічного  симфонічного  оркестру  першої категорії, ( 2-а  труба)  – 1 одиниця.

Кваліфікаційні вимоги.

Артист симфонічного (камерного) оркестру I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста симфонічного оркестру (камерного) II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

Документи приймаються за адресою: Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вул. Шевченка, буд. 3.  Конкурс буде проведено в музичній школі о 10-00 09 вересня  2019 року. Телефон для довідок – 050-218-38-17.

Документи приймаються щоденно до 06 вересня  2019 року з 9:00 до 13:00, крім суботи та неділі.

Для участі в конкурсі громадянин України надає наступні документи:

1) заяву про участь в конкурсі у довільній формі;

2) особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з      вклеєною фотокарткою;

3) копія паспорта та ідентифікаційного номеру(оригінали надаються особисто);

4) копія  трудової книжки (за наявності);

5) копія документа про освіту (диплому та додатку) за відповідною спеціальністю.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо). (дата публікації 23.08.2019)

Луганська обласна філармонія

(м. Сєвєродонецьк, вул. Шевченка, буд.3), відповідно до частини другої статті 21 Закону України «Про культуру» (формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури здійснюється на конкурсній основі) та Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 № 497, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади, а саме:

Диригент - 1 одиниця.

Кваліфікаційні вимоги.

Диригент вищої категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією диригента I категорії не менше 3 років.

Диригент I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією диригента II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

Документи приймаються за адресою: Луганська область, місто Сєвєродонецьк,  вул. Шевченка, буд. 3.  Конкурс буде проведено в музичній школі о 10-00 30 серпня  2019 року. Телефон для довідок – 050-218-38-17.

Документи приймаються щоденно до 29 серпня  2019 року з 9:00 до 13:00, крім суботи та неділі.

Для участі в конкурсі громадянин України надає наступні документи:

1) заяву про участь в конкурсі у довільній формі;

2) особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з      вклеєною фотокарткою;

3) копія паспорта та ідентифікаційного номеру (оригінали надаються особисто);

4) копія  трудової книжки (за наявності);

5) копія документа про освіту (диплому та додатку) за відповідною спеціальністю.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо). 

(дата публікації 16.08.2019)

 

Луганська обласна філармонія

 

(м. Сєвєродонецьк, вул. Шевченка, буд. 3), відповідно до частини другої статті 21 Закону України «Про культуру» (формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури здійснюється на конкурсній основі) та Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 № 497, оголошує конкурс на заміщення вакантних посад, а саме:

 

Артист  академічного  симфонічного  оркестру  вищої категорії, , група контрабасів  – 1 одиниця.
Артист  академічного  симфонічного  оркестру  вищої категорії, концертмейстер, група флейт  – 1 одиниця.
Артист  академічного  симфонічного  оркестру  вищої категорії, група кларнетів  – 1 одиниця (регулятор).
Артист  академічного  симфонічного  оркестру  першої категорії, група кларнетів  – 1 одиниця (2-й кларнет).
Артист  академічного  симфонічного  оркестру  вищої категорії, група фаготів  – 1 одиниця (регулятор).
Артист  академічного  симфонічного  оркестру  першої категорії, група фаготів  – 1 одиниця (3-ій фагот).
Артист  академічного  симфонічного  оркестру  першої категорії, група валторна  – 2 одиниці (2-а, 4-а валторна).
Артист  академічного  симфонічного  оркестру  вищої категорії, концертмейстер, група труб  – 1 одиниця.
Артист  академічного  симфонічного  оркестру  першої категорії, група ударних інструментів  – 1 одиниця.
Головний диригент - 1 одиниця.
Артист балету ансамблю пісні і танцю «Радани», вищої категорії – 4 одиниці.
Артист-вокаліст ансамблю пісні і танцю «Радани», першої категорії – 1 одиниця.
Артист ансамблю пісні і танцю «Радани», першої категорії (гітара) – 1 одиниця.
Артист балету естрадного ансамблю пісні і танцю, вищої категорії – 3 одиниці.
Артист балету естрадного ансамблю пісні і танцю, першої категорії – 1 одиниця.
Керівник художній ансамблю пісні і танцю «Радани» – 1 одиниця.

 

Кваліфікаційні вимоги.

 

Артист симфонічного (камерного) оркестру вищої категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста симфонічного (камерного) оркестру I категорії не менше 3 років.

 

Артист симфонічного (камерного) оркестру I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста симфонічного оркестру (камерного) II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

 

Артист балету вищої категорії: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста танцювального колективу (балетної групи ансамблю пісні й танцю) I категорії не менше 3 років.

Артист балету I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста танцювального колективу (балетної групи ансамблю пісні й танцю) II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

 

Артист ансамблю пісні і танцю I категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста естрадного ансамблю II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

 

Артист-вокаліст ансамблю першої категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра — без вимог до стажу роботи, для спеціаліста — стаж роботи за професією артиста-вокаліста (соліста музичної комедії, естради) II категорії не менше 2 років, бакалавра — не менше 3 років.

 

Головний диригент: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією диригента вищої категорії не менше 3 років.

Керівник художній ансамблю пісні і танцю «Радани»  - повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж творчої роботи не менше 5 років.

Документи приймаються за адресою: Луганська область, місто Сєвєродонецьк, вул. Шевченка, буд. 3. Конкурс буде проведено в музичній школі № 1 о 10-00 21 серпня 2019 року.

Телефон для довідок – 050-218-38-17.

Документи приймаються щоденно до 19 серпня  2019 року з 9:00 до 13:00, крім суботи та неділі.

Для участі в конкурсі громадянин України надає наступні документи:

1) заяву про участь в конкурсі у довільній формі;

2) особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з      вклеєною фотокарткою;

3) копія паспорта та ідентифікаційного номеру(оригінали надаються особисто);

4) копія  трудової книжки (за наявності);

5) копія документа про освіту (диплому та додатку) за відповідною спеціальністю.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).