Архів новин

28 мая 2017

Привітання голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза з нагоди професійного свята – Дня хіміка

Шановні працівники хімічної промисловості Луганської області!

Щиросердно вітаю вас із професійним святом – Днем хіміка!

Ви гідно долаєте всі негаразди та витримуєте випробування часу, зберігаючи промислові потужності своїх підприємств.

Продукція флагманів хімічної галузі регіону  - Сєвєродонецького об'єднання «Азот», «Рубіжанського трубного заводу», хімічного заводу «Південний» та рубіжанського хімзаводу «Зоря» завжди була і залишається еталоном якості та гідно конкурує на внутрішньому і зовнішньому ринках.

Привітання голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза з нагоди Дня прикордонника

Шановні захисники кордону!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем прикордонника.

Від себе особисто та всіх жителів області дякую охоронцям державних рубежів, які несуть службу на території Луганщини. Ви гідно продовжуєте традиції попередніх поколінь воїнів у зелених кашкетах, уособлюєте високий професіоналізм, патріотизм і мужність.

У цей святковий день ми з глибокою вдячністю згадуємо ваших побратимів, які ціною власного життя захищали державний кордон України. Вони назавжди залишаться у прикордонному строю і нашій пам’яті. 

Новини АТО: на Луганщині поранено трьох військовослужбовців та пошкоджено газопровід

Вчора вдень внаслідок ворожих обстрілів з автоматичних гранатометів по опорних пунктах наших захисників поблизу села Новозванівка Попаснянського району зазнали поранень троє українських військовослужбовців. А у результаті обстрілів у напрямку села Лопаскине Новоайдарського району з автоматичних гранатометів пошкоджено лінію газопостачання. На місці події працює ремонтна бригада.

 

Крім того, протягом минулої доби та після півночі об’єднані російсько-терористичні війська дев’ять разів порушували «режим тиші»