Архів новин

08 июля 2023

У хабі в Вінниці можна проконсультуватися щодо зруйнованого майна, звернутися до лікарів, одержати продукти харчування

За минулий тиждень працівниками Рубіжанського центру надання соціальних послуг надано 89 інформаційних та 14 консультаційних послуг, 138 ВПО отримали продуктові набори.

Управлінням ЖКГ Рубіжанської міської військової адміністрації проконсультовано 14 осіб з питань реєстрації пошкодженого або зруйнованого майна.

Представником благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» надана допомога з правових питань.

У межах ініціативи Олени Зеленської зі створення Всеукраїнської програми ментального здоров`я продовжується комунікаційна кампанія Ти як?

Що б не відбувалося довкола, ставте перед собою цілі. Вони допоможуть концентрувати дії та енергію, знизять відчуття невизначеності. Що більше орієнтирів — то легше долати шторм.

Щоразу, як ми досягаємо цілі, мозок виробляє дофамін — так званий гормон щастя — і ми відчуваємо піднесення від своїх навіть найменших успіхів. Тож втілення цілей — це така собі зарядна станція любові до життя.

Кілька порад в картинках, як правильно ставити цілі, щоб їх досягати.

#ТиЯК
 

У Житомирі впродовж червня до хабу звернулися більше тисячі наших ВПО

За зазначений період у Білокуракинському координаційному центрі надання допомоги ВПО з Луганської області у м. Житомир надано допомогу 1146 особам.

Так, державну гуманітарну допомогу отримали 332 особи, ще 814 наборів видано громадянам від Міжнародної організації з міграції.

Охочих консультували представники благодійного фонду «Право на захист».

В рамках проєкту Медичне служіння «Карітас-Спес Україна» у співпраці з міжнародним благодійним фондом «Сприяння розвитку медицини» лікарями прийнято 65 громадян.

#Вірю_в_ЗСУ Тактична медицина входить в курс підготовки усіх українських військових

Кожен може опинитися в ситуації, коли треба врятувати поранену людину, і найстрашніше в цей момент - розгубитися та відчути себе безпорадним.

Ці навички потрібні й цивільним, але ще більше - військовим, від швидких та компетентних дій яких залежить життя побратимів. Саме допотопний радянський підхід до тактичної медицини - причина високих втрат окупантів у війні з Україною.

Найпоширеніші запити при реєстрації електронних кабінетів вступників-2023

Найпоширеніші запити при реєстрації електронних кабінетів вступників-2023

«Луганщина у полум’ї повномасштабної війни» – поділися своєю історією про війну! Доля кожного важлива

Державний архів Луганської області започаткував проєкт «Луганщина у полум’ї повномасштабної війни», метою якого є збирання та збереження сучасної історії: не викривленої, не спаплюженої антиукраїнськими наративами, а справжньої – вашої!

24 лютого 2022 року є найдовшим днем нашого життя, який ніяк не скінчиться.

Кожен з вас має свою унікальну історію. Хтось втратив рідних та близьких, хтось – будинки та майно, хтось пішов добровольцем захищати нашу Україну або почав волонтерити та допомагати. Розкажіть про це!

Ужгород: у червні більше 1100 переміщених осіб з Луганщини одержали допомогу в хабі Новоайдарської громади

Крім продуктів харчування від держави, 600 сімей ВПО отримали гуманітарні набори з продуктів харчування та предметів гігієни від благодійного фонду «ВОСТОК-SOS».

Близько 200 консультацій надано сімейним лікарем КНП «Новоайдарський ЦПМСД», більше 150 осіб одержали необхідні лікарські засоби.

Консультації з приводу соціальних послуг отримало більше 100 осіб.

Триває консультування юристом щодо внесення повідомлень до Реєстру пошкодженого та знищеного нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією рф.

500 днів. Сили оборони України: армія безстрашних феноменів та безпрецедентних парадоксів

10 унікальних фактів про нашу визвольну війну:

1. 500 днів + 8 років реального бойового досвіду: жодна сучасна армія світу не була задіяна у війні такої високої інтенсивності. Війна, яку розв’язала росія в Україні, стала наймасштабнішим конфліктом в Європі з часів Другої світової війни.

Щочетверга у Львові можна отримати консультації спеціаліста обласної служби зайнятості

У Львівському гуманітарному хабі для жителів Луганщини прийом здійснюють представники обласної служби зайнятості у співпраці з місцевими колегами.

Фахівці консультують внутрішньо переміщених осіб про послуги та можливості реєстрації в Луганській обласній службі зайнятості, щодо проходження професійного навчання за направленням служби та отримання ваучера на навчання, ознайомлюють з сучасними джерелами пошуку роботи та актуальними вакансіями, проводять анкетування для визначення рівня інтеграції та адаптації в громадах тощо.

Луганщина вітає з ювілеєм Валерія Залужного

Вельмишановний пане Головнокомандувач ЗС України / CinC AF of Ukraine!

Луганщина, як і уся Україна, щиро вітає Вас із ювілеєм!

500 днів триває наш Героїчний опір. За цей час ЗСУ стали символом бойової звитяги, відданості Батьківщині та вірності військовій присязі.

Такими наші Захисники є завдяки Вашій мудрості військового стратега, людяному ставленню до кожного бійця, мужності боротись, незважаючи на усі переваги, які були у ворога.

Більше 515 мільйонів гривень вже перераховано пенсіонерам Луганщини у липні

Станом на 7 липня, мешканцям Луганської області профінансовано пенсійні виплати на 515,6 млн гривень.

Зокрема, 513,6 млн гривень спрямовано через уповноважені банки, 25,4 тис. гривень - через АТ «Укрпошта».

Також 34 млн гривень надійшло на соціальні страхові виплати, в т. ч. 241 тис. гривень - на оплату лікарняних.

3,3 млн гривень перераховано на виплату житлових субсидій та пільг.

Зміїний. Вільний острів вільної України – звернення Президента зранку 500-го дня війни

Зміїний. Вільний острів вільної України – звернення Президента зранку 500-го дня війни

 

Ворог б’є по логістиці, щоб жителі звільнених сіл не змогли отримати їжу; два місяці перевірятимуть мешканців так званої «лнр», які отримали паспорт рф але скористалися правами громадянина України

«Поблизу Сватового – у сторону Стельмахівки і Новоселівського – цього разу атакував противник, але кожен його наступ було відбито нашими захисниками, – поінформував Артем Лисогор, очільник Луганщини. – Дісталося Білогорівці та Невському які росіяни обстрілюють щоденно. Вчора вони відкрили вогонь з реактивної та ствольної артилерії. Білогорівка витримала ще й авіаудар. Все частіше росіяни б’ють по логістиці, аби ускладнити шлях доставки гуманітарних вантажів до звільнених сіл та залишити людей без їжі».