Прес-центр29 вересня 2022, 13:09

До 3 жовтня можна зареєструватися для участі у національному онлайн-семінарі «Конкурс проєктів Дунайської регіональної програми 2021-2027»

Організований Мінрегіоном захід відбудеться 5 жовтня. Зареєструватися можна до 3 жовтня за посиланням: https://forms.gle/gRQk2m4ZwVBNKmN27

Під час заходу планується:
• донесення інформації про старт 1-го конкурсного відбору в рамках Дунайської регіональної програми 2021-2027;
• презентація основних цілей та пріоритетів Дунайської регіональної програми;
• обговорення критеріїв та умов участі у конкурсі проектів;
• розгляд основних вимог щодо звітування та прийнятності витрат в рамках реалізації проектів.

Для участі в онлайн семінарі також буде запрошено представників Держаудитслужби, як органу, відповідального за забезпечення функції контролю в рамках Програми.

Слід зазначити, що незабаром, в рамках нової Дунайської регіональної програми 2021-2027 років заплановано оголошення 1-го конкурсу транснаціональних проєктів, до участі в якому будуть запрошені потенційні заявники з 14 країн Дунайського регіону, в тому числі й України.

В новому програмному періоді країнами-учасниками Програми було прийнято рішення відкрити доступ до участі у конкурсах проектів потенційним партнерам з усіх регіонів України, якщо їх участь сприятиме досягненню основних цілей та завдань нової Програми.

Участь у конкурсах проектів в рамках Програми можуть брати місцеві та центральні органи влади, міжнародні організації, неприбуткові організації тощо.