Прес-центр19 лютого 2018, 14:02

Американська програма бізнес-стажування для фахівців з України за напрямком «Холодна ланка поставок»

За інформацією Ради голів державних адміністрацій, у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SАВІТ, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, відкрито нову програму бізнес-стажування для фахівців з України за напрямом «Холодна ланка поставок» (далі – Програма).

Мета Програми – знайомство з американською системою холодного ланцюга поставок.

Для участі у Програмі запрошуються:

виробники продуктів харчування;
сільгосппідприємства;
3PL компанії (надання логістичних послуг);
хімічні та фармацевтичні підприємства;
мережеві рітейл компанії.

Програма буде розглядати аспекти транспортування і зберігання в холодному ланцюгу поставок.

Потенційні учасники Програми повинні приймати рішення в питаннях, що стосуються холодного ланцюга постачання своєї компанії.

У Програмі будуть приймати участь компанії з України, Молдови, Росії, Азербайджану, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Туркменії, Узбекистану.

Вимоги до кандидатів:

технічна підготовка та відповідний досвід роботи у сфері холодного ланцюга постачання;
мінімум 3 роки досвіду в управлінській посаді (управлінці середньої та вищої ланки, особи, які приймають управлінські рішення в своїй компанії або організації);
володіння англійською мовою не є обов’язковим. Професійні перекладачі-синхроністи забезпечать усний переклад.

Розгляд і відбір кандидатів на участь у Програмі буде проводити Міністерство торгівлі США. Остаточне рішення щодо складу учасників приймає Програма САБІТ у Вашингтоні.

Приблизна програма стажування: групове тритижневе стажування почнеться з тижня теоретичних занять, до яких можуть входити семінари з нормативів, законодавства, стандартів, сертифікації, розроблення бізнес-планів, міжкультурних комунікацій, перемовин та управління як для бізнесу, так і  асоціацій. Далі учасники відвідають американські компанії, що працюють в різних сферах холодної ланки поставок та зустрінуться з представниками відповідних галузевих асоціацій.

Термін стажування проходитиме  в США у період з 14 квітня до 05 травня 2018 року.

Стажування фінансується Міністерством торгівлі США: Програма САБІТ покриває учасникам витрати, пов’язані з перельотом з Києва до США і назад, проживання, програму навчання, послуги перекладачів у робочі години, медичне страхування на випадок непередбаченої необхідності і невелику стипендію, що компенсує частину витрат на харчування та інші витрати.

Документи, які потрібно подати на конкурс:

анкета з фотографією, заповнена російською і англійською мовами;
копія першої сторінки закордонного паспорта (з анкетними даними);
лист-рекомендація (російською і англійською мовами).

Лист-рекомендація має бути підписаний керівником компанії і повинен мати опис посадових обов’язків кандидата програми на теперішній час, та згоду на участь у Програмі у наведені строки. Якщо кандидат на участь у Програмі є директором закладу, до анкети необхідно додати лист-рекомендацію від бізнес-партнерів зі стислим описом спільних проектів.

            Всі документи необхідно надіслати електронною поштою виключно на адресу: Nataliia.Shkhyeyeva@trade.gov та SABIT@trade.gov, бажано одним файлом у форматі pdf до вказаного строку. Документи у форматі rar не приймаються.

Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до 23 лютого 2018 року включно. 

Більш детальну інформацію про Програму, умови участі, зразок анкети на участь, інструкцію з заповнення анкети можна отримати на офіційному сайті РГДА, у розділі «РГДА», підрозділ «Документи», пункт 12, за посиланням: http://glavrada.org/files/cold-chain-application-2018-ru.doc.

            Всі додаткові питання щодо Програми, документів, вимог участі тощо спрямовувати до координатора програми SABIT при Посольстві Сполучених Штатів Америки у Києві Наталії Шкнеєвої за телефонами: +38 044 521-52-22,  +38 063-298-82-67, факсом +38 044-521-54-30 або на еmail: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov.

            Заповнену анкету, оформлену виключно відповідно до вимог Інструкції з її заповнення, яка міститься в анкеті, надсилати за вищевказаними координатами.

Інформація про Програму, умови участі, зразок анкети на участь, Інструкцію з заповнення Анкети (завантажити).