Гаряча лінія облдержадміністрації
063-306-48-50
066-833-68-31
056-720-70-94
Оперативний черговий облдежадміністрації
095-910-19-20
Гаряча лінія з гуманітарних питань
0800-332-475
Офіс розвитку малого і середнього підприємництва при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України (Офіс розвитку МСП) проводить попереднє опитування об’єднань підприємців щодо готовності до діалогу з владою для подальшої розробки програм з підвищення спроможності бізнес-об’єднань ефективно представляти інтереси малого та середнього бізнесу (МСП) на місцевому, регіональному та національному рівнях.
Основні завдання Офісу розвитку МСП:
розробка програм підтримки малого та середнього бізнесу;
полегшення доступу до фінансування;
розвиток інфраструктури підтримки МСП у регіонах.
Ключовий пріоритет Офісу розвитку МСП – це виконання завдань Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року, зокрема, тих, що передбачають налагодження державно-приватного діалогу з метою посилення МСП в Україні:
забезпечення розвитку ефективного державно-приватного діалогу;
посилення інституційної спроможності об’єднань підприємців;
– сприяння ефективному державно-приватному діалогу з питань розвитку підприємництва, а саме організація та проведення зустрічей із суб’єктами господарювання та об’єднаннями підприємців з метою обговорення нагальних проблем та пошуку шляхів їх розв’язання.
Публічно-приватний (державно-приватний) діалог – це структурована взаємодія між публічним та приватним секторами. Цілі такої взаємодії наступні:
забезпечення належних умов для розвитку приватного сектору;
покращення бізнес-клімату;
зменшення бідності.
Діалог передбачає об’єднання зусиль групи учасників, які приймають рішення для виявлення та аналізу існуючих проблем, обговорення та погодження конкретних реформ, і надалі спільної реалізації ідей на практиці.
Донесення думки приватного сектору, зокрема малого бізнесу, а також захист інтересів МСП на рівнях парламенту, міністерств, регіональних та місцевих органів влади є надзвичайно важливими, оскільки МСП має критичну вагомість для економіки України. Тому думка малого бізнесу має бути врахованою у процесі формування політики та прийняття рішень щодо МСП, і саме на бізнес-об’єднання покладається роль «адвокатів» малого бізнесу.
Для участі у програмі підготовки до діалогу з владою представникам бізнесу потрібно заповнити форму опитування до 14 грудня 2018 року за наступним посиланням:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe5XcrDJAyPjfUytgAodJIzyHRBUUIz....