Прес-центр23 вересня 2022, 11:09

Фотофакт: на росію «добровільно» – під дулом автомата

Ця світлина зроблена сьогодні в одному із районів окупованого Луганська.

Виїзний пункт для голосування на псевдореферендумі.

Російські підрахуі підрахують і намалюють будь-який вигідний їм результат. Тим більше, зранку ватажок так званої «лнр» заявив про плани звернутися до президента рф, щоб той на законодавчому рівні розглянув питання входження «республіки» до складу росії. Тобто, думка населення не має ніякого значення.

Вона присутня у пропагандистських відео, наприклад, знятих сьогодні у Станиці Луганській. Проте там, де відсутні відеокамери,  бажаючих голосувати не спостерігається.

До кожної виїзної дільниці приставлений вертухай з автоматом, поява якого, за покликом «русской души» мала би вимусити людей покірно віддати свій голос. Втім, так відбувається на росії. Жителі Луганщини, навпаки, остерігаються, і навіть ті, хто ще вагався, після приїзду військових вирішили залишитися вдома.

«Кожен, хто допомагає в організації цього псевдореферендуму, повинен пам’ятати, що на нього чекає кримінальна відповідальність. Немає значення хто – ініціатор, агітатор, член дільниці – за колабораційну та сепаратистську діяльність застосовується покарання до 15 років ув’язнення, – нагадав начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай. – Крім того, це неможливість побачити рідних, які мешкають на підконтрольній Уряду України території, призупинення будь-яких соціальних виплат, у тому числі й пенсій, арешт рухомого та нерухомого майна. Санкційні заходи по багатьом вже впроваджуються – СБУ володіє достатньою інформацією відносно причетності тієї чи іншої людини до організації голосування, яке розпочалося сьогодні на окупованій частині Луганщини».