Гаряча лінія облдержадміністрації
063-306-48-50
066-833-68-31
056-720-70-94
Оперативний черговий облдежадміністрації
095-910-19-20
Гаряча лінія з гуманітарних питань
0800-332-475
I Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи розвитку наукових досліджень у контексті глобалізаційних змін: освіта, політика, економіка, міжкультурна комунікація» відбулася сьогодні в Інституті міжнародних відносин Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля, який працює у Сєвєродонецьку.
До оргкомітету конференції під головуванням ректора університету, доктора технічних наук, професора Ольги Поркуян, також увійшли представники університетів з України, Латвії, США, Болгарії.
На відкритті пленарного засідання від імені голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза науковців, викладачів, студентів та гостей міжнародної конференції привітала його заступник Ольга Лішик.
«Ми зацікавлені у тому, щоб мешканці Луганщини продовжували навчатися у місцевих вищих навчальних закладах, – зазначила вона. – Тому ми намагаємося зберегти кадровий потенціал області, бо наші науковці повинні буди корисними на Луганщині і в Україні».
Заступник голови облдержадміністрації наголосила, що для науки головне мати надійну підтримку. І зі свого боку обласна влада фінансово допомагає переміщеним вишам задля їхнього відродження та подальшого розвитку наукового потенціалу Луганської області.
Також успіхів учасникам науково-практичної конференції побажали проректор СНУ ім. Володимира Даля Едуард Потапенко та директор Інституту міжнародних відносин Олексій Целіщев.
На п’яти паралельних тематичних секційних засіданнях цього дня пролунали доповіді науковців та студентів з мовної освіти та професійної підготовки фахівців у полікультурному просторі ХХІ сторіччя; міжнародної економіки щодо діяльності підприємств, інтелектуальних технологій, туризму і сфери послуг; проблем та перспектив розвитку світового політичного процесу; мови та літературі в контексті культури і міжкультурної комунікації, освітніх досліджень в умовах інтеграції України до світового наукового простору.
Усього протягом дня 69 зареєстрованих учасниківміжнародної конференції зробили 94 доповіді.