Прес-центр26 липня 2023, 08:07

Колаборантів із силових структур росіяни відправляють на фронт, сєвєродончани скаржаться на низьку якість показових ремонтів багатоповерхівок, окупанти наступали поблизу Діброви

«Ворог по десять і більше разів на добу долучає авіацію на нашій ділянці фронту. Б’є і по позиціях військових, і по населених пунктах. Учора – по Новоселівському та Білогорівці. Невське обстріляне з артилерії, – каже Артем Лисогор, очільник Луганщини. – Намагалися просунутися росіяни південніше Діброви, однак наші хлопці надійно тримають оборону».

Колаборанти із силових структур почали отримувати повістки. Це, за задумом росіян, найпростіший спосіб звільнити місця під своїх людей, які приїздлять на окуповану Луганщину з різних регіонів і влаштовуються до так званих «правоохоронних органів» одразу на керівні посади. Зрадники нікому не потрібні.

Не дуже їм потрібне і цивільне населення. Ну, хіба що до так званих «перших виборів». Сєвєродончани все частіше скаржаться на низьку якість показових ремонтів багатоповерхівок.

Поки загарбницькі ЗМІ повідомляють про сотні відновлених будинків, невдоволені місцеві жителі публічно звертаються до окупаційної влади.

До прикладу, один із будинків по вулиці Гагаріна почали, так би мовити, ремонтувати ще минулоріч. Але вікна гастролери встановили нерівно і значно меншого розміру. Укоси, звісно що, ніхто не робив. Познімали двері, а встановили не в усіх. Під’їзди взагалі залишилися без них.

Системи водо- та теплопостачання перебувають в напівдемонтованому стані. Вже декілька місяців , як роботи зупинені. Підрядник з міста поїхав. Кажуть, що до втручання ремонтників будинок перебувавав в кращому стані, ніж зараз.