Прес-центр12 жовтня 2020, 15:10

Лікарні отримали понад 1,3 млрд гривень на підвищення зарплат медикам у вересні та жовтні

Із 1 вересня підвищено зарплати лікарям – на 70 %, фахівцям з базовою та неповною вищою медичною освітою усіх спеціальностей – на 50 %, молодшим медичним сестрам – на 25 %.

Медичні заклади, що надають спеціалізовану, високоспеціалізовану, паліативну допомогу, медичну реабілітацію та екстрену допомогу, отримують від Національної служби здоров’я України додаткове фінансування для підвищення зарплат медпрацівникам із 1 вересня.

На сьогодні НСЗУ вже перерахувала закладам понад 1,3 млрд гривень на виплату підвищених зарплат медикам у вересні та у жовтні. Оплати за додатковими договорами за вересень на суму понад 1,225 млрд гривень отримали 1 515 медичних закладів. Також 141 заклад отримав оплати від НСЗУ вже й за жовтень – на загальну суму 101,8 млн гривень.

Наразі свої пропозиції до НСЗУ подали всі медичні заклади, які мають право на отримання доплат для підвищення зарплат лікарям. З них, 585 закладів вже уклали договір з НСЗУ, ще 2 договори підписано з боку НСЗУ і відправлено на підписання надавачам послуг, договори з 7 закладами перебувають на погодженні та 2 заклади подали пропозиції з помилками і мають їх виправити, після чого з ними буде укладено договір.

За інформацією Урядового порталу