Прес-центр22 червня 2018, 09:06

Місцеві бюджети Луганщини отримали понад мільярд гривень

Протягом січня-травня 2018 року до загального та спеціального фондів місцевих бюджетів надійшло 1 млрд 65 млн гривень. Про це повідомили у Головному управлінні ДФС у Луганській області.

Надходження доходів загального фонду місцевих бюджетів Луганщини склали 1 млрд 45 млн гривень податків та зборів. Темп росту надходжень до відповідного періоду 2017 року склав 5,6 відсотка, що у грошовому виразі становить понад 55,8 млн гривень. Важливо, що зростання надходжень досягнуто з усіх бюджетоутворюючих податків.

Зокрема, за результатами наповнення бюджетів громад 764,8 млн гривень отримано за рахунок сплати податку на доходи фізичних осіб, що у порівнянні з першими п’ятьма місяцями минулого року більше на 29,2 млн гривень. Сплату єдиного податку представники малого бізнесу забезпечили в розмірі 127,8 млн гривень, що перевищує минулорічний результат на 22 млн гривень.

Додаткові кошти, які отримали територіальні громади Луганщини у своє розпорядження, дозволять у фінансовому плані вирішити чимало питань, які стосуються їх соціального та інфраструктурного розвитку.