Прес-центр25 жовтня 2020, 15:10

На Луганщині проголосували 24% виборців. Поліція зареєструвала 40 повідомлень про порушення виборчого законодавства

Станом на 15.00 на Луганщині проголосували 59478 із 248174 виборців, або 24% від загальної кількості виборців. Найвища виборча активність громадян у Троїцькому районі. Тут проголосували 37% виборців, найнижча у Новопсковському – 18,2 %.

На 14.00 ГУНП у Луганській області зареєстровано 40 повідомлень про порушення виборчого законодавства, відкрито одне кримінальне провадження за фактом відкритого викрадення чужого майна, а саме відеокамери на ДВК у Сватівському районі (стаття 186 КК України).

Складено один адміністративний протокол за статтею 212-20 КУпАП.

Найбільша кількість порушень зафіксована у м. Рубіжному – 14. Зокрема, повідомляється про факти розміщення друкованих матеріалів зовнішньої реклами політичних партій.

У Старобільському районі – 8, де на виборчій дільниці кандидат в депутати взяла бюлетні та вийшла в коридор.

У Кремінському – 6, у тому числі, повідомлення про те, що голова сільської ради та голова громадської ради розвозять пакети по селищам з агітацією за одного з кандидатів, а також про можливий підвіз на виборчі дільниці громадян для голосування.

У Сватівському районі чотири повідомлення про порушення виборчого законодавства, у Новопсковському – три, два – у Троїцькому районі, по одному у Біловодському, Міловському та Білокуракинському районах.

Кожний факт перевіряється Національною поліцією.