Прес-центр5 квітня 2021, 16:04

На Луганщині за І квартал видано понад 14 тисяч витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі

У І кварталі 2021 року на підставі заяв, отриманих від фізичних та юридичних осіб, сільськогосподарських товариств та фермерських господарств, видано 14 286 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Із загальної кількості 11 858 (83 %) витягів замовлено та видано через Публічну кадастрову карту у режимі онлайн, ще 2 428 (17 %) – через центри надання адміністративних послуг.

Найбільше витягів сформовано та видано на Старобільщині – 2 119, Кремінщині – 1 677, Сватівщині – 1 638, Новопсковщині – 1 443. 

Нагадаємо, що нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.

За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Луганській області