Прес-центр20 жовтня 2020, 15:10

Об’єкти соціальної сфери Луганщини вже підключають до тепла, житловий фонд – на наступному тижні, – брифінг

Про підготовку житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери області до сталої роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років на пресбрифінгу розповів директор Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Віталій Сурай.

Він повідомив, що сьогодні Луганщина технічно на 100 % готова до початку опалювального сезону.

Головою обласної державної адміністрації – керівником обласної військово-цивільної адміністрації Сергієм Гайдаєм 15 жовтня 2020 року підписане розпорядження № 690, яким території зобов’язані розпочати опалювальний сезон.

«Всі суб’єкти господарювання, задіяні в організації опалювального сезону, готові виконати рішення територій та розпочати цей процес вчасно», – наголосив Віталій Сурай.

До речі, у декількох районах теплоносій вже подано до 87 об’єктів соціальної сфери – це заклади дошкільної освіти та лікарні.

Спікер нагадав, що централізоване опалення для населення вмикають, коли протягом трьох днів середньодобова температура не перевищує +8 С. За інформацією синоптиків, відповідного показника досягнуть наприкінці тижня.

«Тому вже на початку наступного тижня в Сєвєродонецьку, Лисичанську, Щасті, Гірському та Золотому населення отримуватиме тепло», – зазначив Віталій Сурай.

За його інформацією, у всіх містах вже набрана холодна вода у магістральні, квартальні та будинкові мережі. В деяких населених пунктах теплоносій перебуває на циркуляції, що зменшить період старту опалювального сезону.

Важливо, що всі теплопостачальні підприємства області отримали номінації на природний газ. Тобто кожен з них виконав певні вимоги і в достатній мірі розрахувався із НАК «Нафтогаз України».

Зауважено, що ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ» повністю завершено встановлення будинкових лічильників тепла. Тобто, її споживачам нараховуватимуть кошти по факту споживання теплової енергії. В інших містах цей процес завершується, окрім Лисичанська, де значне накопичення боргів за газ.