Прес-центр10 липня 2023, 16:07

У гуманітарних хабах при Гірській громаді ще майже 1000 внутрішньо переміщених луганчан отримали допомогу

У Київському хабі продовжилася видача продуктових наборів від держави та благодійного фонду «Восток SOS», сімейних наборів гігієни від Міжнародної організації з міграції, термобілизни.

Відвідувачі отримували консультації спеціалістів Луганського обласного центру зайнятості та благодійного фонду «Право на захист».

Працівники ЦНАПу в Богданівці консультували з питань реєстрації повідомлень про пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна, наші земляки одержували підгузки та продуктові набори.

Приймала медична сестра КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Попаснянської міської ради, а на питання стосовно працевлаштування відповідав спеціаліст Луганського обласного центру зайнятості.

Крім продуктів харчування у Корсунь-Шевченківському відвідувачам надавалися юридична допомога та консультації із питань пошкодженого майна. Медична сестра видавала ліки.

У хабі на Хмельниччині переселенці з Луганщини забезпечувалися продуктовими наборами від держави та «Восток SOS», підгузками.

Також надавалися юридичні консультації від спеціалістів благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез».

На Полтавщині відвідувачі отримували правову допомогу від юристів благодійного фонду «Право на захист», луганчани забезпечувалися продуктами харчування, підгузками та одягом.

Консультували спеціалісти ПФУ у Луганській області та терапевт.