Прес-центр12 квітня 2021, 08:04

У Києві проведуть міжнародну виставку-демонстрацію важкої техніки та обладнання

За підтримки Національної асоціації дорожників України та ДП «ДерждорНДІ» 27-29 квітня в Києві планують провести Міжнародну виставку-демонстрацію важкої техніки та обладнання «HD Технополігон-2021» («КиївЕкспоПлаза»).

Захід такого формату – нова сторінка на ринку важкої техніки. Спираючись на кращий європейський досвід проведення професійних подій такого формату, створюється найбільший у країні (понад 10 000 кв. м) демонстраційний майданчик техніки і обладнання комунального, будівельного та дорожнього призначення.

«HD Технополігон-2021» – це майданчик для демонстрації широких функціональних можливостей спецтехніки в динаміці, тест-драйви та професійні змагання операторів техніки.

Формат заходу передбачає ділову програму Open Talk, під час якої планується будівництво дороги в реальному часі із застосуванням сучасних технологій та залученням провідних спеціалістів, а також демонстрація важкої техніки у дії.

Open Talk: HD Технополігон-2021 – це розгляд теоретичних та практичних кейсів за участі представників законодавчої та виконавчої влади, керівників провідних українських компаній та міжнародних експертів.

Детальніше про захід можна дізнатись за посиланням: https://technopolygon.com/ 

Реєстрація відвідувачів: https://technopolygon.com/visitors/