Прес-центр17 липня 2023, 08:07

У Кремінній гастролери-будівники зробили демонтаж і кинули будинок; у Сєвєродонецьку мародери вже зламують квартири населення, що залишилося; звільнені села знову під обстрілом росіян

«Артилерійську підготовку майбутніх наступальних дій ворог проводить постійно. Точніше, вона практично не зупиняється. Звільнені села та позиції українських військових перебувають під щогодинним вогневим тиском росіян. Впродовж неділі вони били по Невському, селах поряд, а також по Білогорівці. В район останньої залучили ще й авіацію. Наші хлопці тримають оборону», – наголосив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Горе-будівники завітали до Кремінної. Ще навесні почали у вцілілих багатоповерхівках демонтаж вікон, радіаторів та труб. А коли не отримали належні їм кошти – зупинили всі роботи й поїхали. Мешканці й досі залишаються без вікон та системи водопостачання. Очікують.

У Сєвєродонецьку майже не залишилося квартир, де не побували би мародери. Якщо раніше вони, переважно, зламували житло тих, хто поїхав, то віднедавна взялися за домівки сєвєродончан, які залишаються в місті. Відслідковують, коли люди поїдуть до Луганська за оформленням документів, або навіть за місто, і пробираються в квартиру.

Траплялося, коли при спробі мародерства господарі перебували удома. Та навіть в цьому випадку довести щось малоймовірно – мобільного зв’язку в місті немає, окупаційні правоохоронні органи не працюють. Мародери відчувають безкарність.