Прес-центр11 жовтня 2017, 11:10

Виплата підвищених пенсій розпочинається відсьогодні, – Володимир Гройсман

Закон України про підвищення пенсій, ухвалений Верховною Радою та підписаний Президентом України, набрав чинності, і з сьогоднішнього дня, 11 жовтня, розпочинається процес нарахування та виплат осучаснених пенсій. Про це під час засідання Уряду повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Сьогодні набрав чинності і вступив у силу закон. Ми розпочинаємо процес виплат вищих пенсій. Вся система готова», – сказав Глава Уряду.

Він підкреслив, що запроваджується нова система, яка дозволить людям «отримувати справедливі пенсії».

«Наші кроки передбачають наступне: більше в Україні не буде мінімальної пенсії у 946 грн, мінімальна пенсія виросте до 1452 грн. Менше ніхто отримувати не буде. З цього місяця ми відмінили оподаткування пенсій для працюючих пенсіонерів. Ми це відміняємо, люди починають отримувати повну пенсію. А далі – підвищення на понад 200 грн отримають вже цього місяця більше 5,4 млн громадян. Усього ж осучаснення передбачене для понад 9 млн пенсіонерів», – сказав Володимир Гройсман.

У своєму виступі він навів конкретні приклади підвищення пенсій для конкретних громадян України, які звернулися до Уряду із проханням вирахувати розміри пенсій.

«Система сформована таким чином, аби той, хто більше працював – більше й отримував. При цьому ми забрали пенсії з рук політиків у руки пенсіонерів. Осучаснення пенсій буде щорічним і  автоматичним», – сказав Прем’єр-міністр.

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=250337984&cat_id...