Прес-центр16 вересня 2022, 09:09

Як правильно заповнити форми для отримання гуманітарної допомоги переселенцям з Луганщини у штабах в Запоріжжі, Полтаві, Дніпрі та Обухові – особисто та «Укрпоштою»

Реєстрація внутрішньо переміщених осіб Луганської області, які перемістилися до Дніпропетровської, Полтавської, Запорізької, Київської областей, для отримання гуманітарної допомоги особисто у в штабах у Дніпрі, Полтаві, Запоріжжі, Обухові, якими опікується Лисичанська міська військова адміністрація, відбувається за наступними Google-формами:

- у Дніпрі: https://forms.gle/ufXN4vwfvELT1KCc6;

- у Полтаві: https://forms.gle/RSBU1MkxfoccdeCE9;

- у Запоріжжі: https://forms.gle/JF5zPQCNm5GqciAK9;

- у Обухові: https://forms.gle/mfHS2J67HGmaqZSw7.

Мешканцям Луганської області, які не мають можливості отримати гуманітарну допомогу, з’явившись особисто до штабів у Дніпрі, Полтаві, Запоріжжі або Обухові, можуть отримати гуманітарну допомогу засобами поштового зв’язку «Укрпошта».

Для цього необхідно заповнити Google-форму за посиланням: https://forms.gle/YjT6mgdwWmm5w5PQ6.

Google-форми заповнюються українською мовою особою 18+ років.

Необхідно заповнити лише одну Google-форму, яка відповідає вашому фактичному місцезнаходженню та обраному способу отримання гуманітарної допомоги - особисто чи «Укрпоштою».

Після заповнення очікуйте на телефонний дзвінок, працівники Call центру запросять на визначену дату та час для отримання гуманітарної допомоги. Або чекайте на оповіщення «Укрпошти» про надходження відправлення до обраного вами відділення.