Прес-центр7 жовтня 2022, 14:10

Замість касових апаратів: Державна податкова служба доопрацювала застосунок, через який продавці та кур'єри можуть приймати оплати

Під час війни підтримка бізнесу є одним із найважливіших завдань держави. Вже два роки як Парламент надав можливість підприємцям використовувати програмні реєстратори розрахункових операцій замість звичайних касових апаратів.

Це зручно та економно, адже не потрібно купувати дорогі касові апарати та регулярно їх обслуговувати. Замість них — програма на комп'ютері або застосунок у смартфоні.

До того ж, програмний реєстратор розрахункових операцій набагато оперативніший за апаратні. Наприклад, якщо ваш бізнес — служба доставки, ви працюєте з безліччю кур’єрів, то їм потрібні портативні касові апарати,. Тепер можна видати їм смартфони для прийому оплат або використовувати їхні особисті гаджети.

Таким чином, після кожної успішної розрахункової операції до державної податкової служби надходить інформація про суму покупки, перелік товару, тип податку та його розміри, найменування юрособи або ФОП, ПІБ касира, ідентифікатор чека, дату, час операції, версію протоколу.

Завантажити програмне забезпечення від Державної податкової служби України можна для iOS, Android, Windows та вебверсію за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/

Зручний застосунок та ПЗ від державної податкової служби допоможе бізнесу дотримуватися вимог податкового законодавства, а покупців — захистити від втрати чеків.