Управління з питань нормативно-правової роботи та децентралізації

Інформаційні повідомлення

6 лютого 2018, 11:02

 

2 лютого відбулась семінар-нарада для представників райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування, на якій було презентовано оновлений конкурс проектів місцевого розвитку.

Участь у заході взяли заступники голови облдержадміністрації Вадим Данієлян та Ольга Лішик.

У своєму вступному слові Вадим Данієлян наголосив на необхідності залучення до управління місцевими справами громадськості.

15 cічня 2018, 13:01

Цю тему було обговорено на нараді, яку провела заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик.

Під час заходу розглянута низка питань. Зокрема, недопущення скорочення мережі закладів культури у процесі проведення децентралізації.

Також учасникам представили статистичну звітність у галузі культури, розповіли про діяльність клубних закладів області та основні напрями діяльності у сфері забезпечення ведення міжнаціонального та етнонаціонального діалогів.

Крім цього, на нараді були розкриті такі теми: «Порядок передачі у власність об’єднаних територіальних громад бюджетних установ та їх майна» та «Децентралізація: секторальні реформи».

Участь у нараді взяли представники Головного управління статистики у Луганській області, Луганського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, Луганського обласного центру народної творчості, начальники відділів культури райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад.

Джерело інформації: http://loga.gov.ua/oda/press/news/obgovoreno_pitannya_decentralizaciyi_u...

10 cічня 2018, 14:01

Історія успіху Новопсковської об’єднаної територіальної громади на Луганщині. Про позитивні зміни у громаді і плани на майбутнє розповідає голова ОТГ Вадим Гаєв.

Відео створено за підтримки Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй та Європейського Союзу.

Відео:

Джерело інформації: http://decentralization.gov.ua/news/7757 

Архів: