Управління з питань нормативно-правової роботи та децентралізації

Інформаційні повідомлення

25 червня 2018, 12:06

        22.06.2018  о 14.00  у приміщенні Заайдарівської сільської ради Новопсковського району представники управління разом з керівником відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Агібаловим І.В. та Новопсковським селищним головою Гаєвим В.В.

15 травня 2018, 15:05

З впровадженням реформи децентралізації, Донецька та Луганська області одними з найперших розпочали процес об’єднання. Сьогодні в Україні 130 районів, які не мають жодної об’єднаної громади. В той же час Донецька і Луганська області в цьому показнику найбільш активно працюють. Для прикладу, ці області займають 10 і 11 сходинку у рейтингу об’єднання з 24 позицій. Про це в ефірі 5 каналу, у програмі «Час можливостей» розповів Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

27 квітня 2018, 16:04

Українські ОТГ можуть отримати гранти на розвиток від USAID

В рамках фонду стратегічних інвестицій, проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток») надаватиме гранти на впровадження місцевих ініціатив та інвестиційних проектів в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ).

Про це повідомляє прес-служба проекту.

27 квітня 2018, 16:04

24-25 квітня 2018 року в місті Святогірську відбувся регіональний форум «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей в Україні» організований структурою ООН Жінки в Україні.

10 квітня 2018, 12:04

Децентралізація – найуспішніша з усіх впроваджуваних реформ в Україні. Вона має найбільшу довіру й підтримку з боку суспільства, громадян, а також міжнародної спільноти. І сьогодні ми зібралися на розширеній урядовій нараді обговорити ключові питання і завдання щодо впровадження реформи децентралізації на поточний рік та майбутнє.

10 квітня 2018, 08:04

Управлінням з питань нормативно-правової роботи та децентралізації облдержадміністрації  продовжується   робота з методичної допомоги учасникам конкурсу проектів місцевого розвитку, який розпочався 15 березня 2018 року.

16 березня 2018, 08:03

За сприяння ЄС ПРООН забезпечує підтримку Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) у Донецькій та Луганській областях, у тому числі щодо проведення будівельних і ремонтних робіт та постачання обладнання, що допомагатиме центрам здійснювати ефективну та прозору діяльність.

Луганська область

Білокуракине (запланована дата відкриття – квітень 2018)

Красноріченське (запланована дата відкриття – травень 2018)

Кремінна (запланована дата відкриття – березень 2018)

14 березня 2018, 10:03

У рамках проекту ПРООН та ООН Жінки "Відновлення управління та примирення у постраждалих від кризи громадах України" 15 березня 2018 року у м. Сєвєродонецьку за участі представників Управління з питань нормативно-правової роботи та децентралізації облдержадміністрації відбудеться навчальний стратегічний семінар з інклюзивного місцевого розвитку.

14 березня 2018, 10:03

З метою вирішення питань пов'язаних з організацією та проведенням  обласного конкурсу проектів місцевого розвитку  15.03.2018 року об 11.00 у приміщенні облдержадміністрації відбудеться засідання Конкурсного комітету

6 лютого 2018, 11:02

 

2 лютого відбулась семінар-нарада для представників райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування, на якій було презентовано оновлений конкурс проектів місцевого розвитку.

Участь у заході взяли заступники голови облдержадміністрації Вадим Данієлян та Ольга Лішик.

У своєму вступному слові Вадим Данієлян наголосив на необхідності залучення до управління місцевими справами громадськості.

15 cічня 2018, 13:01

Цю тему було обговорено на нараді, яку провела заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик.

Під час заходу розглянута низка питань. Зокрема, недопущення скорочення мережі закладів культури у процесі проведення децентралізації.

Також учасникам представили статистичну звітність у галузі культури, розповіли про діяльність клубних закладів області та основні напрями діяльності у сфері забезпечення ведення міжнаціонального та етнонаціонального діалогів.

Крім цього, на нараді були розкриті такі теми: «Порядок передачі у власність об’єднаних територіальних громад бюджетних установ та їх майна» та «Децентралізація: секторальні реформи».

Участь у нараді взяли представники Головного управління статистики у Луганській області, Луганського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, Луганського обласного центру народної творчості, начальники відділів культури райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад.

Джерело інформації: http://loga.gov.ua/oda/press/news/obgovoreno_pitannya_decentralizaciyi_u...

10 cічня 2018, 14:01

Історія успіху Новопсковської об’єднаної територіальної громади на Луганщині. Про позитивні зміни у громаді і плани на майбутнє розповідає голова ОТГ Вадим Гаєв.

Відео створено за підтримки Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй та Європейського Союзу.

Відео:

Джерело інформації: http://decentralization.gov.ua/news/7757 

Архів: