Управління з питань нормативно-правової роботи та децентралізації

Інформаційні повідомлення

10 cічня 2019, 17:01

1 січня 2019 року набула чинності загальнонаціональна нормативна грошова оцінка земель сільськогосподарського призначення, яка відміняє необхідність складання технічної документації з нормативної грошової оцінки для окремих ділянок сільськогосподарського призначення. Таким чином, вперше після 1995 року оцінено всі землі сільськогосподарського призначення на території України (крім земель у межах населених пунктів).

9 cічня 2019, 13:01

В Україні в рамках реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади необхідно створити нову модель територіального поділу на райони. Перед Мінрегіоном стоїть завдання визначити критерії, за якими будуть формуватися райони. Про це в інтерв’ю Укрінформу сказав перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав Негода.

9 cічня 2019, 11:01

Луганська обласна ВЦА розробила перспективний план створення об’єднаних територіальних громад на тимчасово окупованих територіях Луганської області та направила його для розгляду до Кабінету Міністрів України. За інформацією Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка перспективний план вже передано на затвердження Уряду.