Звіти щодо задоволення запитів на інформацію

За результатами  роботи у  2017 році до управління  запитів на отримання доступу до публічної  інформації , яка є у віданні управління,   не надходило.

2018 рік

Протягом I квартал 2018 року запитів на отримання доступу до публічної інформації, яка є у віданні управління, не надходило.

Протягом II квартал 2018 року запитів на отримання доступу до публічної інформації, яка є у віданні управління, не надходило.

Протягом III квартал 2018 року запитів на отримання доступу до публічної інформації, яка є у віданні управління, не надходило.

Протягом VI квартал 2018 року запитів на отримання доступу до публічної інформації, яка є у віданні управління, не надходило.

2019 рік

Протягом I квартал 2019 року  запитів на отримання доступу до публічної інформації, яка є у віданні управління, не надходило.

Протягом II квартал 2019 року   запитів на отримання доступу до публічної інформації, яка є у віданні управління, не надходило.

Протягом III квартал 2019 року   запитів на отримання доступу до публічної інформації, яка є у віданні управління, не надходило.

Протягом VI квартал 2019 року   запитів на отримання доступу до публічної інформації, яка є у віданні управління, не надходило.

2020 рік

Протягом I квартал 2020 року  запитів на отримання доступу до публічної інформації, яка є у віданні управління, не надходило

Протягом  II квартал 2020 року  запитів на отримання доступу до публічної інформації, яка є у віданні управління, не надходило

Протягом III квартал 2020 року   запитів на отримання доступу до публічної інформації, яка є у віданні управління, не надходило.

Протягом VI квартал 2020 року   запитів на отримання доступу до публічної інформації, яка є у віданні управління, не надходило.