Звіти щодо задоволення запитів на інформацію

За результатами  роботи у  2017 році до управління  запитів на отримання доступу до публічної  інформації , яка є у віданні управління,   не надходило.

2018 рік

Протягом I кварталу 2018 року запитів на отримання доступу до публічної інформації, яка є у віданні управління, не надходило.

Протягом II кварталу 2018 року запитів на отримання доступу до публічної інформації, яка є у віданні управління, не надходило.

Протягом III кварталу 2018 року запитів на отримання доступу до публічної інформації, яка є у віданні управління, не надходило.

Протягом VI кварталу 2018 року запитів на отримання доступу до публічної інформації, яка є у віданні управління, не надходило.

2019 рік

Протягом I кварталу 2019 року  запитів на отримання доступу до публічної інформації, яка є у віданні управління, не надходило.

Протягом II кварталу 2019 року   запитів на отримання доступу до публічної інформації, яка є у віданні управління, не надходило.

Протягом III кварталу 2019 року   запитів на отримання доступу до публічної інформації, яка є у віданні управління, не надходило.

Протягом VI кварталу 2019 року   запитів на отримання доступу до публічної інформації, яка є у віданні управління, не надходило.

2020 рік

Протягом I кварталу 2020 року  запитів на отримання доступу до публічної інформації, яка є у віданні управління, не надходило

Протягом  II кварталу 2020 року  запитів на отримання доступу до публічної інформації, яка є у віданні управління, не надходило

Протягом III кварталу 2020 року   запитів на отримання доступу до публічної інформації, яка є у віданні управління, не надходило.

Протягом VI кварталу 2020 року   запитів на отримання доступу до публічної інформації, яка є у віданні управління, не надходило.

 

2021 рік

Протягом I кварталу 2021 року  запитів на отримання доступу до публічної інформації, яка є у віданні управління, не надходило

Протягом  II кварталу 2021 року  запитів на отримання доступу до публічної інформації, яка є у віданні управління, не надходило