Архів новин

01 апреля 2017

Фестиваль «Луганщина - світанок України» подарував троїчанам не тільки зустріч із народними талантами

1 квітня в рамках робочої поїздки до Троїцького району голова обласної державної адміністрації – керівник обласної військово- цивільної адміністрації Юрій Гарбуз відвідав Троїцький територіальний центр, районне територіальне медичне об’єднання, дитячо-юнацьку спортивну школу, а також районний будинок культури, де взяв участь у урочистому відкритті обласного огляду-конкурсу майстрів мистецтв та аматорів народної творчості «Луганщина  - світанок України».

Юрій Гарбуз запропонував аграріям області об’єднатись задля спільного вирішення проблем

1 квітня голова обласної державної адміністрації – керівник обласної військово- цивільної адміністрації Юрій Гарбуз відвідав Троїцький район.

В рамках програми  візиту він зустрівся із керівництвом району та провів робочу нараду із представниками місцевих агроформувань.

Новини АТО: Луганщина знову опинилася під артилерійським вогнем

Протягом минулої доби ворог 18 разів порушував «режим тиші» вздовж усієї лінії розмежування.

 

Зокрема, у напрямку міста Попасна, сіл Новозванівка, Новоолександрівка, Катеринівка і Троїцьке 11 разів застосовувалися 120-мм і 82-мм міномети та протитанкові гранатомети.

 

По укріпленнях наших захисників поблизу села Кримське Новоайдарського району бойовики відкривали вогонь з 152-мм гармат, танків, 120-мм і 82-мм мінометів та протитанкових гранатометів.